• Головна
  • Найкращі ідеї для декорування новорічної ялинки
18:15, 27 грудня 2020 р.

Найкращі ідеї для декорування новорічної ялинки

Найкращі ідеї для декорування новорічної ялинки

Ялинка, без сумніву, вважається одним із найголовніших атрибутів Нового року для кожної сім’ї. А прикрашання ялинки – це традиція, особливий обряд для багатьох людей. Іноді доводиться докласти чимало зусиль, щоб гарно прикрасити новорічне дерево. Саме тому ми підібрали для вас різні варіанти декору різдвяної ялинки.

Найпростіший та найбільш раціональний спосіб - це прикрасити новорічну красуню в стилі мінімалізм. Для декору найкраще використовувати яскраві кольори, які б виділялися на зеленому фоні голок дерева. Чудовим вибором буде ялинка у білих, або сріблястих тонах, з масивними іграшками і білими вогниками. Також можна використовувати червоний колір іграшок, комбінуючи великі прикраси із дрібними у формі ягід калини, що додасть ялинці автентичних українських відтінків.

Ще одним гарним концептуальним рішенням буде поєднати сріблясті, або ж білі прикраси із червоними. Доповнити композицію можна іграшковими ягодами чи шишками. А також додати новорічних вогників.

Cріблясті іграшки можна поєднувати із синіми, або ж блакитними. До того ж, зі сріблястими прикрасами гарно виглядатимуть золотисті, а доповнить святкову композицію однотонний новорічний дощик, зірочки і справжні шишки.

А на завершення трішки креативу. Спеціально для студентів, які не здали сесію, або ж планують здавати, чудово виглядатиме ялинка із книг. Книги - це чудова декорація, заодно і зайвий привід закутатися в ковдру, взяти книгу прямо із імітованого дерева та щось почитати.

Найкращі ідеї для декорування новорічної ялинки, фото-8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новорічна ялинка #прикраси #Різдво #свята
live comments feed...