• Головна
  • За одинадцять місяців 2020 року податковий борг по Черкаській області скорочено на 107,4 млн гривень
податкова інформує
15:05, 28 грудня 2020 р.

За одинадцять місяців 2020 року податковий борг по Черкаській області скорочено на 107,4 млн гривень

податкова інформує

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що протягом одинадцяти місяців 2020 року в цілому по Черкаській області податковий борг до зведеного бюджету зменшився на 107,4 млн грн, або на 9,1 відсотків                       (з 1 179,2 млн грн. до 1 071,8млн гривень).

У загальній сумі податкового боргу 511,4 млн грн, або 47,7 відсотків, – податковий борг підприємств, що перебувають у процедурах банкрутства, та відсутній борг, стягнення якого призупинено рішеннями судових органів.

Протягом січня-листопада 2020 року за рахунок вжитих органами Головного управління ДПС у Черкаській області заходів із погашення податкового боргу до зведеного бюджету надійшло 221,6 млн грн, що на 59,6 відсотків більше, ніж за відповідний період 2019 року.

До державного бюджету в рахунок погашення боргу надійшло200,8 млн грн, до місцевого – 20,8 млн гривень. Надходження забезпечені за рахунок направлення податкових вимог та опису майна в податкову заставу – 59,5 млн грн, стягнення з банківських рахунків боржників – 2,4 млн грн, надходжень від реалізації заставного майна – 0,4 млн грн, стягнення через органи державної виконавчої служби – 0,4 млн грн, стягнення за рахунок вилучення готівки – 1,1 млн грн, погашення боргу за рахунок виділення коштів органів управління комунальних підприємств – 0,1 млнгривень .

За одинадцять місяців 2020 року відкрито провадження у справах про банкрутство відносно 15 підприємств, загальна сума податкового боргу яких складає 25,6 млн грн., у тому числі за заявами Головного управління ДПС - 3 із сумою боргу 5,6 млн гривень. Грошовими коштами від підприємств-банкрутів за 11 місяців 2020 року до бюджету надійшло 137,3 млн гривень.

Звертаємо увагу платників податків, що на офіційному вебпорталі ДПСУкраїниhttps://tax.gov.ua/, у банері «Відкриті дані» за посиланням http://tax.gov.ua/datasets.php?q= , щомісячно оприлюднюється інформація щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг та щодо сум податкового боргу в розрізі платежів.

Також, щоденно оновлюється інформація, щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом, в т. ч про наявність заборгованості по податках, зборах та єдиному внеску. Скориставшись електронним сервісом ДПС України «Електронний кабінет платника» https://cabinet.tax.gov.ua/, власники кваліфікованого електронного підпису мають доступ до своїх особових рахунків зі сплати належних їм податків і зборів та інших платежів в меню «Стан розрахунків з бюджетом».

Крім того, для отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними ДПС, платники податків через меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини «Електронного кабінету платника» можуть надіслати відповідний запит.

Головне управління ДПС у Черкаській області вкотре наголошує на недопущенні формування податкового боргу.

Своєчасна сплата податків, зборів та обов’язкових платежів є запорукою добробуту усіх громадян!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...