![](https://s.4733.com.ua/section/logo/upload/pers/259/logo.png?20240727)
18:04, 28 грудня 2020 р.
Надійне джерело
З наступного року заяви на отримання соцвиплат прийматимуть на місцях
![З наступного року заяви на отримання соцвиплат прийматимуть на місцях З наступного року заяви на отримання соцвиплат прийматимуть на місцях](/dist-assets/images/cap.jpg)
З першого січня документи для отримання різних видів соціальних гарантій, таких як субсидії, пільги тощо, прийматимуться у так званих фронт-офісах. Заяви отримуватимуть посадові особи сільської, селищної чи міської ради. Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.
Документи прийматимуться через відповідні сервіси Міністерства соціальної політики України. Їх можна буде надіслати поштою, або в електронній формі. Це дасть можливість отримувати соціальні послуги ближче до місця проживання. А надалі планується пришвидшити процес прийому заяв від громадян завдяки формуванню фахівцями електронних заяв та декларацій, які потрібно буде лише роздрукувати та підписати заявниками.
Тобто з 2021 року люди матимуть змогу при зверненні до фронт-офісів громади відстежити стан розгляду своїх заяв та отримати інформацію щодо змін у діючому законодавстві.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...