• Головна
  • Поліцейські нагадали про правила безпеки на льоду
14:03, 18 січня 2021 р.
Надійне джерело

Поліцейські нагадали про правила безпеки на льоду

Поліцейські нагадали про правила безпеки на льоду

У зв’язку із похолоданням на річках почала з’являтися крига. Проте крижана поверхня водойм не є безпечною, тому працівники поліції просять не виходити на лід, щоб не траплялося нещасних випадків. Повідомляється на сайті Національної поліції Черкаської області.

Щороку людям розповідають про правила поведінки на льоду, попереджають про небезпеку криги на річках, також про це розповідають і школах та інших навчальних закладах, проте кількість смертей у воді зимою не зменшується. Кожен рік реєструються десятки випадків того, як люди провалювалися під лід, особливо це стосується чоловіків, які рибалять на річці.

Службовці нагадують, що мінімальна товщина льоду на річці повинна бути не менше 7 см. Для спорудження пішої переправи необхідна товщина льоду 15 см, для проїзду автомобіля від 30см.

Поліцейські нагадали про правила безпеки на льоду, фото-1, Сергій Притула

Сергій Притула

До того ж, якщо плануєте виходити на лід, краще взяти із собою мотузку, лижі чи палицю. Якщо лід почав тріщати під ногами – потрібно негайно повертатися до берега, АЛЕ ні в якому разі не можна бігти, це лише погіршить ситуацію і збільшить шанси провалитися під лід. Краще всього пересуватися не відриваючи ніг від льоду.

Нагадаємо, що 25 грудня у селі Хлипнівка Звенигородського району під час риболовлі потонули дві особи. Двоє чоловіків разом разом із 16-річною дівчиною рибалили на річці Гнилий Тікич. Через деякий час лід почав тріщати і вони провалилися під воду. Рибалки спільними зусиллями змогли виштовхати дівчину на поверхню, проте самим врятуватися не вдалося.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#правила безпеки #крига #риболовля
live comments feed...