• Головна
  • Власників земельних ділянок закликають перевірити свої відомості
16:00, 20 січня 2021 р.
Надійне джерело

Власників земельних ділянок закликають перевірити свої відомості

Власників земельних ділянок закликають перевірити свої відомості

Міськрайонне управління Держгеокадастру закликає смілян, які є власниками земельних ділянок та орендарів перевірити відомості про свої земельні ділянки. Це гарантує захист приватної власності та створить сприятливі умови для ведення бізнесу. Повідомляє пресслужба Смілянської міської ради.

В першу чергу внести відомості про земельні ділянки потрібно особам, які придбали, або отримали землю до 2013 року, які не мають кадастрового номера. Тобто відомості про ці ділянки не внесені в ДЗК і не відображаються на Публічній кадастровій карті. Такі земельні ділянки неможливо продати, подарувати, отримати у спадок, віддати під заставу, або об’єднати.

Тому власникам землі, яка не внесена в ДЗК потрібно звернутися до розробників документації із землеустрою. До сфери управління Держгеокадастру належать підприємства Черкаська регіональна філія "Центр ДЗК" і ДП "Черкаський науково-дослідний інститут землеустрою", які займаються створенням землевпорядної документації.

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до Міськрайонного управління у Смілянському районі та м. Смілі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області за телефоном 04733 - 24167.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Держгеокадастр #ДЗК
live comments feed...