• Головна
  • Продаж БК СЕМЗ та здача в оренду харчоблоків. Що обговорювали на бюджетній комісії у Смілі?
13:03, 23 січня 2021 р.
Надійне джерело

Продаж БК СЕМЗ та здача в оренду харчоблоків. Що обговорювали на бюджетній комісії у Смілі?

Продаж БК СЕМЗ та здача в оренду харчоблоків. Що обговорювали на бюджетній комісії у Смілі?

На засіданні профільної комісії посадовці обговорювали ефективність використання об`єктів комунальної власності. У роботі взяли участь голова міста Сергій Ананко, секретар міськради Юрій Студанс та заступники міського голови Тетяна Карло та Олександр Лисенко. Головою комісії призначили Богдана Поліщука. Про це повідомляється на сайті Смілянської міської ради.

20 січня члени комісії ознайомилися із розмірами щомісячної орендної плати по кожному об’єкту, які є на балансі закладів освіти, культури та охорони здоров’я і розглянули перелів об’єктів, які пропонується здати в оренду.

Під час обговорення цих питань, члени комісії рекомендували управлінню економічного розвитку підготувати документи для взяття на баланс КНП «Первинної медико-санітарної допомоги» деяких приміщень з метою відходу від процедури оренди.

Згодом чиновники отримали пропозицію від управління освіти про можливість для здачі в оренду харчоблоків ДНЗ № 1,17, 24,27, недіючих теплиць 11-ї та 12-ї школи та приміщення колишньої школи №16. Також представники від управління освіти озвучили питання подальшої долі недобудованого басейну сьомої школи.

Стосовно об’єктів культури, члени комісії опрацьовували пропозицію щодо продажу БК СЕМЗ. А Відділ культури запропонував здати в оренду приміщення клубу в Малій Яблунівці (площею 31 кв. метр) та кілька приміщень міського БК.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#профільна бюджетна комісія #оренда #БК СЕМЗ
live comments feed...