Рятувальники попереджають про небезпеку підозрілих предметів

Рятувальники попереджають про небезпеку підозрілих предметів

Працівники Управління ДСНС України у Черкаській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу із жителями Сміли. Надзвичайники ознайомили перехожих із діями, які потрібно виконувати, при знаходженні підозрілих, або вибухонебезпечних предметів. Повідомляє пресслужба Управління ДСНС Черкащини.

Цей захід має на меті нагадати громадянам про наслідки необережного поводження із вибухівкою. Службовці нагадують, що при виявленні таких предметів ні в якому разі не можна їх торкатися. Знешкодженням вибухонебезпечних предметів мають право займатися лише спеціалісти у цій справі. Тому потрібно відійти від потенційно небезпечної знахідки на безпечну відстань та зателефонувати до Служби порятунку.

Під час розмов надзвичайники ознайомили перехожих громадян з їх діями у разі знаходження підозрілих предметів, що можуть виявитися саморобними вибуховими пристроями та нагадали, які наслідки можуть бути у разі не дотримання правил безпеки, – зазначила на своїй фейсбук-сторінці провідна інспекторка у Смілянський РВ Управління ДСНС Ірина Лисенко.

Рятувальники попереджають про небезпеку підозрілих предметів, фото-1, Управління ДСНС Рятувальники попереджають про небезпеку підозрілих предметів, фото-2, Управління ДСНС Рятувальники попереджають про небезпеку підозрілих предметів, фото-3, Управління ДСНС Рятувальники попереджають про небезпеку підозрілих предметів, фото-4, Управління ДСНС
Будьте в ритмі подій разом з нами: Сайт міста Сміли 4733.
ДСНС правила безпеки ВНП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі