Відтепер покази електролічильника можна передавати через Вайбер і Телеграм

Відтепер покази електролічильника можна передавати через Вайбер і Телеграм

Відтепер абоненти ПАТ «Черкасиобленерго» можуть передавати показники лічильника не лише телефоном чи через Вайбер, а й з допомогою Телеграм. ІТ-фахівці підприємства створили чат-бот у месенджері, який збиратиме показники. Про це повідомляє пресслужба «Черкасиобленерго»

Раніше показники можна було передавати з допомогою телефонного дзвінка, також через паблік-акаунт у вайбері. Нині додалася функція передачі показників через чат-бот у телеграмі. Для цього потрібно перейти за ПОКЛИКАННЯМ, або відсканувати відповідний QR код, натиснути «Старт» та обрати потрібну функцію.

Відтепер покази електролічильника можна передавати через Вайбер і Телеграм, фото-1, Черкасиобленерго

З допомогою чат-бота можна не лише відправити покази лічильників, а й зв’язатися з оператором та здійснити налаштування рахунків.

Розділ «Налаштування рахунків» створений для того, щоб додати туди номер особового рахунку, який збережеться у месенджері і його не потрібно буде вводити знову.

Відтепер покази електролічильника можна передавати через Вайбер і Телеграм, фото-2 Відтепер покази електролічильника можна передавати через Вайбер і Телеграм, фото-3, Черкасиобленерго
Будьте в ритмі подій разом з нами: Сайт міста Сміли 4733.
Черкасиобленерго показники телеграм вайбер чат-бот
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі