• Головна
  • У Смілі стартують перевірки надавачів соцпослуг для пенсіонерів
15:03, 26 січня 2021 р.
Надійне джерело

У Смілі стартують перевірки надавачів соцпослуг для пенсіонерів

У Смілі стартують перевірки надавачів соцпослуг для пенсіонерів

У Смілі, Черкасах та Звенигородці розпочинаються перевірки організацій та установ, які надають послуги із проживання та утримання людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших громадян з групи ризику. План дій при перевірках напрацювали під час наради в ОДА під керівництвом Лариси Кошової.

До робочих груп, які здійснюватимуть перевірки увійдуть представники Нацполіції, Управління ДСНС України, а також представники управління цивільного та соціального захисту.

Насамперед маємо на меті перевірити наявність закладів у реєстрі надавачів соціальних послуг, а також умови тамтешні проживання та перебування людей похилого віку, – говорить заступниця очільника ОДА Лариса Кошова. – Ситуація в Харкові стала показовою для кожного регіону. Ми маємо сумлінно поставитися до таких перевірок, аби попередити навіть імовірність повторення цих трагічних подій. Щотижнево звітуватимемо про результати проведеної роботи, аби громадськість була поінформована.

Зараз в області налічується 40 закладів, які надають соціальні послуги людям похилого віку та людям-інвалідам. Насамперед перевірятимуть діяльність тих установ, які не є зареєстровані як ті, що надають соцпослуги пенсіонерам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перевірки #ОДА #соціальні послуги
live comments feed...