Бюджет і кадастрова служба: про що говорили на бюджетній комісії?

Бюджет і кадастрова служба: про що говорили на бюджетній комісії?

У міськраді відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, роботи базових галузей народного господарства та розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, торговельного і побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання.

26 січня під головуванням Богдана Поліщука чиновники розглянули внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження програми створення (функціонування) служби містобудівного кадастру», а саме у розділі «Напрямки діяльності та заходи Програми створення (функціонування) служби містобудівного кадастру м. Сміла на 2021-2023 роки» та до Програми організації рятування людей на водних об’єктах міста на 2019-2023 роки.

Депутатами рекомендовано на розгляд чергової сесії зміни до рішення «Про бюджет Смілянської міської територіальної громади на 2021 рік».

Бюджет і кадастрова служба: про що говорили на бюджетній комісії?, фото-1, Смілянська міська рада Бюджет і кадастрова служба: про що говорили на бюджетній комісії?, фото-2, Смілянська міська рада Бюджет і кадастрова служба: про що говорили на бюджетній комісії?, фото-3, Смілянська міська рада
Будьте в ритмі подій разом з нами: Сайт міста Сміли 4733.
комісія бюджетна комісія міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі