• Головна
  • "Ми схиляємо голови перед тими, чиї життя забрав Голокост", - Сергій Ананко
14:45, 27 січня 2021 р.
Надійне джерело

"Ми схиляємо голови перед тими, чиї життя забрав Голокост", - Сергій Ананко

"Ми схиляємо голови перед тими, чиї життя забрав Голокост", - Сергій Ананко

Сьогодні в Україні та світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голова Сміли Сергій Ананко вшанував пам’ять мільйонів страчених злочинним нацистським режимом.

27 січня – скорботна дата. У цей день Україна разом зі всією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту ‒ однієї з найстрашніших та найжорстокіших сторінок історії людства ХХ сторіччя.

Трагедія єврейського народу в роки Другої світової війни ‒ це скорботний урок для всього людства, застереження про небезпеку расизму, ненависті й нетерпимості, який завжди нагадуватиме про страшні наслідки одержимої ідеології, яку сповідували прихильники фашизму. Через жахи гетто і нацистських таборів смерті пройшла безкінечна кількість чоловіків, жінок, дітей, і лише деяким з них вдалося вижити. Ті, хто лишилися в живих, самим своїм життям несуть нам найважливішу думку: про тріумф людського духу. Вони є живим підтвердженням того, що тиранія, навіть якщо вона виникає, ніколи не святкуватиме перемогу.

У День скорботи та пам’яті ми схиляємо голови перед тими, чиї життя забрали страшні події тих часів та згадуємо українців, які всіма способами намагалися їм допомогти, і нерідко платили за це своїм життям. Приєднуємося до загальної печалі й прагнемо співчувати болю та втраті, ім’я якої Голокост.

Миру усім нам, наснаги та сил.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#голокост #Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту #Сергій Ананко
live comments feed...