• Головна
  • Чим COVID відрізняється від ГРВІ: пояснює черкаська лікарка
16:35, 27 січня 2021 р.
Надійне джерело

Чим COVID відрізняється від ГРВІ: пояснює черкаська лікарка

Чим COVID відрізняється від ГРВІ: пояснює черкаська лікарка

Температура, біль у горлі кашель та слабкість – це найрозповсюдженіші симптоми із якими звертаються до сімейного лікаря жителі Черкащини. За словами сімейної лікарки четвертої поліклініки Черкас Анастасії Коваль, люди часто звертаються до лікаря, бо плутають симптоми коронавірусу із застудою та грипом.

Лікарка пояснює, що серед ГРВІ налічують більше 300 різних вірусів. Грип має реактивний початок, тобто людина може визначати ледь не хвилину, коли вона захворіла. Серед симптомів коронавірусу називають чутливість до світла, дуже поширеним симптомом є зникнення нюху і смаку.

Проте, як зазначає Анастасія Коваль, такі ж симптоми спостерігатися при грипі, застуді чи сезонній алергії. За словами лікарки, розпізнати хворобу людина може за послідовністю проявів ознак хвороби.

«Ковід – це вірусна інфекція і противірусні препарати, які ми бачимо в рекламі, не працюють. Вони діють на певні віруси, але не на цей. Антибіотики треба приймати лише якщо до Ковіду – вірусної інфекції – приєдналася ще й бактеріальна», – говорить Анастасія Коваль.

Нині у Черкасах спалаху ГРВІ немає. Лікарка пов'язує це із дотриманням містянами маскового режиму. Стосовно COVID-19 статистика різниться – перед новим роком був спад, зараз спостерігається підвищення захворюваності. Каже, що у порівнянні із ситуацією, яка була півроку тому, це незначне підвищення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#COVID-19 #ГРВІ
live comments feed...