• Головна
  • У Смілі почали боротися із "тіньовими" зарплатами
18:57, 27 січня 2021 р.
Надійне джерело

У Смілі почали боротися із "тіньовими" зарплатами

У Смілі почали боротися із "тіньовими" зарплатами

У Смілянській міській раді створили міжвідомчу робочу групу з метою забезпечення контролю за дотриманням законодавства про працю. Вона спрямована на забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної зарплати та з питань легалізації її виплати та зайнятості населення, яка буде здійснювати обстеження суб’єктів господарювання міста на постійній основі.

26 січня члени робочої групи почали проводити обстеження підприємств міста та проводити роз’яснювальні роботи про недопущення виплати заробітної плати меншої за мінімальну та неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

У мерії повідомляють, що «тіньова» зарплата і «тіньова» зайнятість не лише шкодять бюджету, а й не дасть людині отримати більшу пенсію, яка б відповідала рівні їхньої реальної зарплати. Навіть не зважаючи на роз’яснення все рівно оформлення найманих працівників належним чином є проблемою.

У раді нагадують, що своєчасна й повна сплата платежів у Пенсійний фонд України, а також забезпечення заробітною платою працівників не менше мінімальних соціальних стандартів – це обов’язок кожного роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#заробітна плата #міська рада
live comments feed...