На боротьбу зі снігопадом у Смілі залучили 9 одиниць техніки і 28 прибиральників (ВІДЕО)

На боротьбу зі снігопадом у Смілі залучили 9 одиниць техніки і 28 прибиральників

Смілянські комунальники уже другий день активно боряться зі снігопадом. Учора до очищення вулиць від снігу було залучено 6 одиниць техніки. Сьогодні вночі кількість снігоприбиральної техніки збільшили до 9-ти. Про це повідомляють у СКП «Комунальник».

Окрім техніки до розчищення сьогодні вранці були активно залучені 28 прибиральників міських територій, які прибирали тротуари та посипали їх протиожеледною сумішю.

Наразі комунальники працюють на повну силу і годові до погіршення погодних умов. За словами заступника міського голови Олександра Лисенка, при погіршенні погоди до розчищення доріг і тротуарів будуть залучатися і інші підприємства розташовані у Смілі.

Міська влада звертається до керівників організацій, підприємств, установ, а також мешканців приватних домоволодінь з проханням організувати роботу по своєчасному прибиранню снігу та льоду на прилеглих територіях, заради створення безпечних умов для пересування жителів міста.

На боротьбу зі снігопадом у Смілі залучили 9 одиниць техніки і 28 прибиральників (ВІДЕО), фото-1, Комунальник На боротьбу зі снігопадом у Смілі залучили 9 одиниць техніки і 28 прибиральників (ВІДЕО), фото-2, Комунальник На боротьбу зі снігопадом у Смілі залучили 9 одиниць техніки і 28 прибиральників (ВІДЕО), фото-3, Комунальник На боротьбу зі снігопадом у Смілі залучили 9 одиниць техніки і 28 прибиральників (ВІДЕО), фото-4, Комунальник На боротьбу зі снігопадом у Смілі залучили 9 одиниць техніки і 28 прибиральників (ВІДЕО), фото-5, Комунальник
Будьте в ритмі подій разом з нами: Сайт міста Сміли 4733.
КП сніг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі