• Головна
  • Смілянські вчителі розкрили секрети успішного навчання дітей
08:11, 29 січня 2021 р.
Надійне джерело

Смілянські вчителі розкрили секрети успішного навчання дітей

Смілянські вчителі розкрили секрети успішного навчання дітей

Викладачі Смілянської школи №3-колегіуму поділилися досвідом викладання зі своїми колегами. У майстер-класі взяли учителі Лідія Онученко, Олена Хлівна та Інна Галета, які розповіли про власні методичні розробки. Про це повідомляє прес-центр школи.

Учителька географії та природознавства Лідія Онученко розповіла про ментальні карти, їх історію а також способи застосування на уроках. За її словами, інформація у вигляді карт краще сприймається дітьми. Вона дає змогу більш цілісно охопити матеріал та сприйняти усе найважливіше в асоціативних порівняннях та зв’язках. Усі учасники мали змогу застосувати свої знання на практиці і створити власні ментальні карти.

Викладачка біології Інна Галета поділилася досвідом проведення уроків методом «Творча лабораторія», а також запропонувала охочим скласти пазл та виконати завдання: відгадати тварину за малюнком; вставити пропущені слова в речення; скласти сенкан; виконати інтерактивну вправу за допомогою ґаджетів; розв’язати компетентнісну задачу; провести вимірювання за допомогою пульсоксиметра сатурації та серцебиття до і після навантажень.

Учителька хімії Олена Хлівна презентувала можливості використання інтерактивної дошки, як одного із сучасних способів подання матеріалу. Вчителі мали змогу на практиці розробити урок на тему «Вода» з допомогою програм інтерактивного навчання: LearningApps, Mozaik та PhET.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #методика викладання
live comments feed...