• Головна
  • Черкащина отримала 63 комплекти обладнання для STEM-освіти
17:14, 29 січня 2021 р.
Надійне джерело

Черкащина отримала 63 комплекти обладнання для STEM-освіти

Черкащина отримала 63 комплекти обладнання для STEM-освіти

На Черкащині продовжують розвивати STEM-освіту. У грудні минулого року освітні заклади отримали 63 комплекти для кабінетів географії, біології, математики, фізики, хімії та 4 комплекти обладнання для STEM-лабораторій. Про це повідомляється на сайті Черкаської ОДА.

Наразі заклади освіти проходить навчання з його ефективного використання у навчальних цілях. За словами в.о начальника управління освіти і науки ОДА Оксани Сімушіної, комплекти отримали 22 школи та один заклад професійно-технічної освіти. Комплекти надали тим закладам, які відповідають вимогам за кількістю учнів, щодо оснащення закладів таким обладнанням.

– Приємно, що до переліку закладів, які отримали STEM-обладнання увійшли і 5 шкіл із сільської місцевості. – Управління провело аналіз закладів, які могли б отримати обладнання, а вже самі школи визначали комплектацію індивідуально. На рівні області для нас лишається пріоритетним покращення матеріально-технічного забезпечення шкіл. За останні роки, виконуючи обласні освітянські програми, придбали 211 комплектів різних навчальних кабінетів, – зазначає Оксана Сімушіна.

За минулий рік область отримала 18 комплектів обладнання для кабінетів біології, 17 – фізики, 11 – математики, 9 – хімії та 4 комплекти обладнання STEM-лабораторій.

STEM (S - science, T - technology – Е-engineering – М-mathematics) – це кілька курсів або програм навчання, яка готують учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи або для того й іншого, вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математики та наукової термінології.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#STEM #Черкаська ОДА
live comments feed...