• Головна
  • #ТЕБЕ_ЛЮБЛЯТЬ - у Черкасах поліцейські запустили флешмоб для підтримки підлітків (ВІДЕО)
21:09, 9 березня 2021 р.

#ТЕБЕ_ЛЮБЛЯТЬ - у Черкасах поліцейські запустили флешмоб для підтримки підлітків (ВІДЕО)

#ТЕБЕ_ЛЮБЛЯТЬ - у Черкасах поліцейські запустили флешмоб для підтримки підлітків (ВІДЕО)

У Черкасах поліцейські запустили флешмоб, аби підтримати дітей та підлітків, які проходять через складний період у своєму житті, мають проблеми в родині, навчанні, з друзями, відчувають, що залишилися сам на сам зі своєю бідою.

У його межах відомі люди діляться особистими історіями. А також розповідають про проблеми, з якими стикалися і як їх вирішували. Передумовою такого флешмобу стала хвиля спроб підліткових суїцидів, яка нещодавно прокотилася по Україні. Популярність тут знову стали набирати «групи смерті» в соцммережах.

Першою до флешмобу долучилась черкаська психологиня Інна Лук’янець. У своєму відеозверненні вона дала поради підліткам та їхнім батькам.

Також до ініціативи почали долучилася відомі Українські особистості, першою серд яких стала заслужена артистка України #сонцезалежна Наталка Карпа.

Кожна дитина має рости в любові, турботі та повазі, завжди почуватися захищеною і ніколи – самотньою. Тебе люблять і цінують, навіть коли за щось сварять. Ти однаково важливий, навіть якщо сердишся чи отримав погану оцінку. Ти зможеш, навіть якщо зараз у тебе щось не виходить. Не мовчи, розкажи – ми зрозуміємо та підтримаємо.

До флешмобу #ТЕБЕ_ЛЮБЛЯТЬ споміж інших приєдналася і популярна українська співачка Тіна Кароль. Вона закликала підлітків боротися за своє життя і любити себе.

У рамках флешмобу відомі українці діляться особистими історіями, розповідають про проблеми, з якими стикалися, як проходили через тяжкі часи, які не завадили їм стати успішними.

БУДЬТЕ В РИТМІ ПОДІЙ РАЗОМ З НАМИ: САЙТ МІСТА СМІЛИ 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#флешмоб #тебе-люблять
live comments feed...