• Головна
  • Продовжено розгляд справи про незаконне присвоєння 5,5 млн грн. на ремонті смілянського стадіону
10:31, 10 березня 2021 р.
Надійне джерело

Продовжено розгляд справи про незаконне присвоєння 5,5 млн грн. на ремонті смілянського стадіону

Продовжено розгляд справи про незаконне присвоєння 5,5 млн грн. на ремонті смілянського стадіону

У Господарському суді Черкаської області продовжено розгляд справи про визнання недійсним договору на проведення ремонту будівлі манежу та благоустрою смілянського стадіону.

Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області виявлено невідповідності у тендерній документації переможця торгів та замовника. А саме: у виконавця не було виявлено досвіду у виконанні подібних робіт, та була виявлена невідповідність тендерного кошторису тому обсягу робіт, що надав замовник.

З метою попередження нераціонального використання коштів бюджету та недопущення спричинення істотної шкоди інтересам держави прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання недійсними результатів відкритих торгів і договору на проведення капітального ремонту будівлі легкоатлетичного манежу та благоустрою території стадіону в м. Сміла на суму 5,5 млн грн.

Раніше Господарський суд Черкаської області цей позов прокуратури залишив без розгляду. Та, за скаргою прокурора, суд апеляційної інстанції таке судове рішення скасував. Наразі розгляд позову прокурора щодо захисту загальних інтересів територіальної громади буде продовжено в місцевому господарському суді.

БУДЬТЕ В РИТМІ ПОДІЙ РАЗОМ З НАМИ: САЙТ МІСТА СМІЛИ 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сміла кримінал корупція стадіон ремонт
live comments feed...