• Головна
  • Президент подарував подарунок дівчинці, яку демонстративно залишили без подарунка у садочку і батькам надіслали світлину щоб "провчити" (ФОТО)
12:54, 16 березня 2021 р.
Надійне джерело

Президент подарував подарунок дівчинці, яку демонстративно залишили без подарунка у садочку і батькам надіслали світлину щоб "провчити" (ФОТО)

Президент подарував подарунок дівчинці, яку демонстративно залишили без подарунка у садочку і батькам надіслали світлину щоб "провчити" (ФОТО)

Всю країну облетіла звістка про вражаючу демонстрацію неприємних людських якостей дорослих, що змусили засмутитися маленьку дівчинку.

5-річна Маргарита із садочку "Перлинка", що у Чернівцях, зі сльозами в очах спостерігала за тим, як її подруги із групи отримують подарунки до 8 березня та граються ними просто у садочку.

Дівчинку ж демонстративно залишили без подарунка, бо її батьки відмовилися "скидатися" разом із рештою батьківського комітету на подарунки дітям та вихователькам до свята.

Президент подарував подарунок дівчинці, яку демонстративно залишили без подарунка у садочку і батькам надіслали світлину щоб "провчити" (Ф..., фото-1

Більше того, світлину, де дитина сама сидить за партою та спостерігає за тим, як інші дівчатка граються отриманими подарунками, надіслали батькам, щоб, на їх думку, "провчити" і показати, до чого призвів їх вчинок.

Президент України Володимир Зеленський втрутився в ситуацію і передав дівчинці подарунок, щоб вона не зневірилася в людях з раннього дитинства.

БУДЬТЕ В РИТМІ ПОДІЙ РАЗОМ З НАМИ: САЙТ МІСТА СМІЛИ 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дівчинка подарунок садочок нелюдяність президент
live comments feed...