• Головна
  • У Смілі проводяться масові ветеринарні роботи та чіпізація безпритульних тварин
09:18, 19 березня 2021 р.

У Смілі проводяться масові ветеринарні роботи та чіпізація безпритульних тварин

У Смілі проводяться масові ветеринарні роботи та чіпізація безпритульних тварин

Минулого тижня команда ТОВ «Чотири лапи Україна» підписали Меморандум і договір про співпрацю з муніципалітетом міста Сміла про стерилізацію та вакцинацію проти сказу бездомних тварин, інформує ТОВ «Чотири Лапи Україна»

Протягом трьох місяців представники МБФ «Four Paws International», які діють на запрошення Черкаського обласного благодійного фонду «Життя»,   допомагатимуть стерилізувати та вакцинувати проти сказу бездомних тварин в Черкаській області.

Це стало завдяки існуванню на Черкащині відповідної обласної Програми, яка реально працює практично у всіх районах, ─ пояснила директорка ТОВ «Чотири Лапи Україна» Олександра Лісчишина, ─ за 9 років роботи, це вже четвертий візит благодійників на Черкащину.

Директорка ТОВ «Чотири Лапи Україна» Олександра Лісчишина, umannews.city

Директорка ТОВ «Чотири Лапи Україна» Олександра Лісчишина, umannews.city

Дану волонтерську роботу розпочали з Чигирина та Сміли, далі за графіком - Шпола, Тальне, Жашків, Умань, і закінчити заплановано на початку червня Христинівкою.

Загалом, за попередні візити на Черкащину, благодійники вакцинували проти сказу та стерилізували 2017 бездомних тварин, що упередило появу щонайменше 12 000 нових бездомних тварин на Черкащині.

Стерилізація буде відбуватися за регламентом: «Відлов, вакцинація, стерилізація, випуск». Перетримка тварин буде тривати до 5 днів. 

Всі небайдужі можуть приєднатися до волонтерської акції, допомагати і забирати безпритульних тварин в сім'ю.

ФОТОфакт від Alexander Slepcowski, Подслушано в Смеле

ФОТОфакт від Alexander Slepcowski, Подслушано в Смеле

За тиждень роботи, команда ТОВ «Чотири лапи Україна» встигла простерилізувати близько 50 тварин. Кожну тварину також вакцинували і присвоїли блакитну бірку як ідентифікатор. Місто супроводжують 5 членів команди.

Один пес, якого зловили на вулицях міста Сміли, навіть не захотів покидати команду після ветеринарних процедур. Його намагалися повернути до місця відлову, але пес знайшов дорогу назад, щоб спостерігати за подальшими операціями та підтримувати інших тварин - FOUR PAWS Ukraine

Один пес, якого зловили на вулицях міста Сміли, навіть не захотів покидати команду після ветеринарних процедур. Його намагалися повернути до місця відлову, але пес знайшов дорогу назад, щоб спостерігати за подальшими операціями та підтримувати інших тварин.

Представники міської влади та товариства зазначили, що однією з важливих проблем у державі є неврегульованість даного питання законодавством.

Крім того, проблема безпритульних тварин на вулицях міста насамперед є результатом безвідповідального ставлення до власних домашніх тварин: вільний вигул, відсутність чіпування та вакцинації, а також, як не жахливо, але просто викидання на вулицю небажаних беззахисних тварин.

Ціль проекту полягає в тому, щоб здійснена робота не пройшла повз міста. Тому члени команди також будуть ділитися досвідом з волонтерами та місцевими небайдужими, як дотримуватись європейського стандарту для зниження популяції безпритульних тварин. Як результат, був підписаний договір між Товариством та смілянським управлінням ЖКГ  щодо проведення спільного науково-благодійного проекту з обміну ветеринарним досвідом, а також безкоштовної стерилізації, дезінфекції, вакцинації проти сказу та ідентифікації безпритульних тварин у Смілі. 

Заступник міського голови Тетяна Карло зазначила щодо необхідності створення соціальних роликів для різних вікових категорій та навчальних закладів - пише видання Сміла.

Тільки постійна планомірна робота допоможе подолати проблему безпритульності тварин.

За 5 років дії обласної програми, на Черкащині було вакциновано проти сказу та стерилізовано 3732 вуличних тварини. 

БУДЬТЕ В РИТМІ ПОДІЙ РАЗОМ З НАМИ: САЙТ МІСТА СМІЛИ 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тварини волонтери сміла вакцинація стерилізація зоозахисники
live comments feed...