• Головна
  • У Малому Старосіллі сталася масштабна пожежа (ВІДЕО)
17:51, 28 квітня 2021 р.
Надійне джерело

У Малому Старосіллі сталася масштабна пожежа (ВІДЕО)

У Малому Старосіллі сталася масштабна пожежа (ВІДЕО)

27 квітня рятувальникам вдалося ліквідувати пожежу сухої рослинності поблизу с. Мале Старосілля, Смілянського району, яка розповсюдилася на площу близько 1 га. і була вже не контрольованою. 

Як виявилося, цю масштабну пожежу спровокувало необережне поводження з вогнем. 

Під час пожежі ніхто не постраждав. Але, такі невинні на перший погляд випадки можуть призвести до більш масштабніших пожеж, загрожуючи навіть життю людей.  Виникає загроза лісових пожеж і загоряння житлових будинків. Крім того, такі необачні дії, зазвичай, призводять до знищення диких рослин та тварин.

Якщо пожежі виникають на місцевості, через яку проходять високовольтні лінії електропередач, постає нова загроза - дим і вогонь є напівпровідниками і, за відповідних умов, здатні стати причиною закорочення ліній електропостачання.

На відкритій території в безвітряну погоду вогонь може розповсюджуватися зі швидкістю до 4-х кілометрів на годину, а у вітряну – до 30. Висота полум’я сягає двох метрів, а, при сильному вітрі з різкими змінами напрямку та швидкості, розмір таких пожеж протягом 15-30 хвилин збільшується у 2-3 рази.

Спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків, без дозволу відповідних органів заборонене законодавством України. За це передбачено адміністративну, а в особливих випадках і кримінальну відповідальність.

Будьте обачні та обережні! Пам'ятайте, що природа потребує нашого захисту і бережливого ставлення до неї! Дбайте про стан довкілля! Адже, по суті, це є знищенням флори і фауни навколишнього середовища. 

Дотримання простих протипожежних вимог позитивно вплине на стан довкілля, а головне – не нашкодить здоров’ю людей.

БУДЬТЕ В РИТМІ ПОДІЙ РАЗОМ З НАМИ: САЙТ МІСТА СМІЛИ 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежа мале старосілля рятувальники
Оголошення
live comments feed...