• Головна
  • У вищих кадрових ешалонах суттєві зміни
21:21, 29 квітня 2021 р.

У вищих кадрових ешалонах суттєві зміни

У вищих кадрових ешалонах суттєві зміни
Вчора Кабінет Міністрів України звільнив Андрія Коболєва з посади голови правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", призначивши новим головою правління компанії Юрія Вітренка.

Про це повідомляє ukrinform.ua з посиланням на Урядовий портал.

"З 28 квітня 2021 року припиняються повноваження незалежних членів Наглядової ради НАК «Нафтогаз України», представників держави у наглядовій раді НАК «Нафтогаз України», а також голови правління Коболєва Андрія Володимировича. Незалежні члени та представники держави у Наглядовій раді компанії продовжать здійснювати свої повноваження до обрання та визначення нових представників. Також прийнято рішення про обрання та призначення з 29 квітня 2021 року Вітренка Юрія Юрійовича головою правління акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія Нафтогаз України", - йдеться у повідомленні.

Коболєв у свій час заявив, що заяви на звільнення не писав і взагалі про нього дізнався зі ЗМІ.

У вищих кадрових ешалонах суттєві зміни, фото-1

Перед новопризначеним керівником компанії поставлене завдання:  системно збільшити видобуток українського газу, а також сприяти формуванню повноцінного та справедливого ринку газу в Україні.

У повідомленні пресслужби Кабміну зазначається, що під час засідання уряду було розглянуто звіт про діяльність державної компанії "Нафтогаз" у 2020 році. Чистий консолідований збиток групи компаній "Нафтогаз" у 2020 році становив 19 млрд грн,тоді як у затвердженому Кабінетом Міністрів фінансовому плані компанії передбачалося отримання 11,5 млрд грн. прибутку.За результатами засідання загальних зборів акціонерів роботу Наглядової ради та правління НАК "Нафтогаз України" у 2020 році визнано незадовільною.

Коболєв був призначений керівником "Нафтогазу" в березні 2014 року. У березні 2020 року контракт голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва  був продовжений Кабміном на 4 роки - до березня 2024 року. 

Вітренко у період з листопада 2018 року до липня 2020 року був виконавчим директором Нафтогазу. У грудні минулого року був призначений т.в.о. міністра енергетики.

У вищих кадрових ешалонах суттєві зміни, фото-2

Його кандидатуру на посаду міністра енергетики тричі виносили на голосування у Верховній Раді, але відповідні проєкти постанов не набирали необхідної кількості голосів.

У свій час, Міністром енергетики України, за підтримки Верховної ради (305 голосів "за"), став віце-президент НАЭК "Энергоатом" Герман Галущенко.

У вищих кадрових ешалонах суттєві зміни, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нафтогаз коболєв вітренко
Оголошення
live comments feed...