13:00, 11 травня 2021 р.

Герої які не носять плащів

Герої які не носять плащів

Нещодавно сталася подія, яку ми просто не в змозі обійти стороною.

Подія, яка змушує повірити в людську сердечність і відповідальне ставлення до своєї роботи.

Напевне, майже в кожного з нас є вдома тваринка, і це давно вже не просто домашній улюбленець, це член родини, за якого болить душа, який дарує вам свою любов, який довіряє нам, і за життя якого ми відповідаємо. 

Такою рідною душею для нашої підписниці є кішичка, з якою трапилося нещастя. Після пологів у вусатої породіллі сталася еклампсія

(Еклампсія — це поява судом або коми, яких не можна пояснити іншими причинами, у вагітної або у породіллі з раніше діагностованою прееклампсією або АГ. Виникає у ≈2 % жінок з тяжкою прееклампсією.)

Потрібна була термінова допомога.

Господиня тваринки в терміновому порядку телефонувала і добивалася до всих можливих ветеринарних клінік, які змогла знайти, з проханням врятувати кращу подругу. Та, оскільки день був вихідним, то все, що вона отримувала на крик про допомогу, це байдужу відмову та холодні, шматуючі душу гудки в телефоні.

Але, на щастя, знайшлася людина, чій розклад діє за велінням серця. Він примчав серед ночі, захопивши всі потрібні препарати і не полишав ослаблу пацієнтку поки їй не стало краще. Завдяки його сердечному вчинку в живих залишилася не лише чудесна кішка, а й її семеро кошенят.

Ангелом охоронцем кошачого сімейства став Олександр ("Добрий Єнот")

Історія написана зі слів https://www.facebook.com/golden.helga.9

БУДЬТЕ В РИТМІ ПОДІЙ РАЗОМ З НАМИ: САЙТ МІСТА СМІЛИ 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коли професія відповідає призначенню
live comments feed...