![](https://s.4733.com.ua/section/logo/upload/pers/259/logo.png?20240727)
15:38, 12 травня 2021 р.
Дев'яносторічна русалонька (ФОТО)
![Дев'яносторічна русалонька (ФОТО) Дев'яносторічна русалонька (ФОТО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нині життя вимагає від нас шалених темпів. Образ щасливої, повноцінної та реалізованої людини включає в себе необмежену кількість витраченого часу та енергії.
Друзі, робота, хоббі, курси і поїздки... Живучи в постійному ритмі і намагаючись довести оточуючим свою значущість, ми часто не помічаємо тих, хто поруч з нами, тих, хто потребує від нас хоч трохи уваги. І інколи це може привести до трагедії.
От як на річці Гнилий Тікич, що на Черкащині у селі Єрки, бабуся намагалася покінчити життя самогубством, шляхом занурення у воду. Стареньку побачили і викликали поліцію, яка і дістала нещасну з води.
![Дев'яносторічна русалонька (ФОТО), фото-1 Дев'яносторічна русалонька (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Від госпіталізації вона відмовилася, а вчинок пояснила тим, що вважає себе нікому не потрібною.
Дев'яносторічну жінку поліцейські відвезли додому і віддали рідним.
Хочеться вірити, що вона всеж знайде своє місце в родині, сім'я буде до неї більш уважною і ситуація не повториться.
Любіть своїх рідних і будьте щасливі!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...