• Головна
  • Україна стала першою державою у світі, яка узаконила електронні паспорти
09:58, 18 травня 2021 р.

Україна стала першою державою у світі, яка узаконила електронні паспорти

Україна стала першою державою у світі, яка узаконила електронні паспорти

Світ не стоїть на місці. Все розвивається, удосконалюється і тим самим формує нові умови життя, правила. Наша країна теж не залишається осторонь швидко змінного технічного прогресу.

Перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук узяв участь у форумі «Diia Summit», на якому були презентовані революційні онлайн-послуги. Підтримка у розвитку даної сфери відкриє перед нами нові можливості та вирішить низку відповідних проблем.

Верховна Рада України заявила про свою участь у допомозі  створенню цифрової держави, у центрі якої є людина. Парламент уже ухвалив закон «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус» ( №4355).

У результаті цих дій Україна стала першою державою у світі, яка узаконила електронні паспорти. Крім того, зареєстровано законопроект №5495, який пришвидшує цифровізацію України та запровадження режиму «без паперів». 

Активна участь держави у спонуканні реалізації геніальних стартапів, значно пришвидшить розвиток нашої країни, та допоможе зберегти важливі кадри в межах кордону України, давши їм можливості для роботи та нових відкриттів.

БУДЬТЕ В РИТМІ ПОДІЙ РАЗОМ З НАМИ: САЙТ МІСТА СМІЛИ 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#україна іт
live comments feed...