13:32, 18 травня 2021 р.

Не дай СНІДУ шанс!!!

Не дай СНІДУ шанс!!!

Здоров'я являється одним із тих рідкісних превілегій, які швидко можна втратити. Його не можна купити, чи то отримати в спадок. Здоров'я не можна попросити на день народження, його не покладе під подушку Святий Миколай. Єдине, що нам залишається, це його берегти, турбуватися про нього. Ми відповідальні за себе, за своє тіло,  неправильний догляд за собою, може завдати непоправної шкоди  нашому організму.

Згадувати про своє здоров'я потрібно до того, як в нас щось заболить, адже краще попередити хворобу, чим потім її лікувати.

Наразі у світі є ще багато досить страшних і тяжких хвороб, згадка про які, уже викликає страх.

Однією з таких є ВІЛ, і сьогоднішній день, є якраз датою знаменованою як Міжнародний день вакцини проти ВІЛ.

ВІЛ-інфекція – це соціально небезпечне інфекційне захворювання, що розвивається внаслідок інфікування вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), довготривалого переживання (персистенції)  ВІЛ в лімфоцитах, макрофагах  та клітинах нервової тканини. Хвороба характеризується прогресуючою дисфункцією імунної, нервової, лімфатичної та інших  систем організму. Відповідно до сучасних уявлень ВІЛ-інфекція відноситься до невиліковних хвороб, має тривалий хронічний перебіг і, в разі відсутності  ефективної терапії, закінчується смертю хворого. 

Вакцинація, є одним із методів попередження цієї хвороби.

Давайте нести відповідальність за своє життя.

Бережіть себе та будьте здорові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...