![](https://s.4733.com.ua/section/logo/upload/pers/259/logo.png?20240727)
17:20, 18 травня 2021 р.
Триває слідство над колишнім сільським головою
![Триває слідство над колишнім сільським головою Триває слідство над колишнім сільським головою](/dist-assets/images/cap.jpg)
За процесуального керівництва Смілянської окружної прокуратури повідомлено про підозру колишньому сільському голові за фактом складання та видачі завідомо неправдивих офіційних документів, а також внесення до них завідомо неправдивих відомостей (ч. 1 ст. 366 КК України).
За версією слідства, посадова особа органу місцевого самоврядування умисно склала завідомо неправдиві офіційні документи про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність фізичних осіб і внесла завідомо неправдиві відомості до протоколу сесії сільської ради, підписавши ці документи, як сільський голова.
На цей час у кримінальному провадженні триває слідство, вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.
Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Будьте в ритмі подій разом з нами!!!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...