• Головна
  • Черкаська прокуратура попередила розкрадання землі
09:28, 19 травня 2021 р.

Черкаська прокуратура попередила розкрадання землі

Черкаська прокуратура попередила розкрадання землі

На виконання рішень Уряду в державі триває процес передачі державою земель сільськогосподарського призначення в розпорядження територіальних громад.

Однак, як встановлено обласною прокуратурою, у 2018 році органами Держгеокадастру у складі земель сільськогосподарського призначення передано в розпорядження територіальної громади та в комунальну власність Моринської сільської ради на Звенигородщині дві земельні ділянки загальною площею майже 30 га, вартістю 137 млн грн, які з 2011 року перебувають у постійному користуванні державного підприємства «Корсунь-Шевченківське лісове господарство» та є землями лісогосподарського призначення.

За результатами судового провадження, зініційованого прокурором з метою повернення лісів у користування спеціалізованого лісогосподарського підприємства, місцевий господарський суд визнав обґрунтованими доводи прокурора про належність лісів до державної власності.

Таким чином, попереджено можливе вибуття значної території лісів, як національного багатства, в приватне користування під виглядом земель сільськогосподарського призначення.

Залишайтеся в ритмі подій разом з нами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...