• Головна
  • У Верховній Раді обговорюють відновлення територіальної цілісності України
09:20, 20 травня 2021 р.

У Верховній Раді обговорюють відновлення територіальної цілісності України

У  Верховній Раді обговорюють відновлення територіальної цілісності України

Україна має повертати не тільки тимчасово окуповані території, а й тих людей, які сьогодні проживають на цих територіях та на лінії зіткнення. Про це сказав Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час перебування разом зі Спікером Саейму Латвійської Республіки Інарою Мурнієце на Донеччині. 

“Для нас принципово важливо повернути території та тих людей, які мешкають на тимчасово окупованих територіях. Україні дуже важлива підтримка колег, наших партнерів, зокрема, Саейму Латвійської Республіки, які вже протягом багатьох років допомагають нам”, - сказав він.

Під час візиту Дмитра Разумкова та Інари Мурнієце в Донецьку область латвійська делегація передала гуманітарну допомогу жителям прифронтових населених пунктів. Голова Парламенту висловив вдячність латвійській стороні за сталу підтримку нашої держави.

“На різних майданчиках, у різних форматах, але ми завжди відчуваємо підтримку. Це допомога на рівні ПАРЄ, спільна робота в рамках “Балтік плюс” та надання можливостей нашим військовослужбовцям, які отримали поранення, проходити реабілітацію у Латвії”, - підкреслив Дмитро Разумков. 

У  Верховній Раді обговорюють відновлення територіальної цілісності України, фото-1

Крім того, Голова Верховної Ради разом зі Спікером Саейму оглянули відновлену ділянку лінії електропостачання у селищі Опитне. Через бойові дії жителі селища з січня 2015 року жили без постійного електропостачання. У процесі відновлювальних робіт, які закінчилися у квітні 2021 року, було замінено трансформаторну підстанцію, прокладено нову лінію, виконано розводку розподільчої мережі до будинків.

“Люди жили в таких умовах упродовж майже семи років. Цю проблему вирішували завдяки роботі, зокрема, військовослужбовців, які сьогодні не лише захищають  нас на фронті, а й допомагають пройти всі випробування, які принесла війна”,  - наголосив Голова Парламенту. Крім того, Дмитро Разумков та Інара Мурнієце поспілкувалися із місцевими жителями. 

У ході перебування на Донеччині Голови українського та литовського парламентів вшанували пам’ять військовослужбовців, які загинули, захищаючи нашу територіальну цілісність та суверенітет.

БУДЬТЕ В РИТМІ ПОДІЙ РАЗОМ З НАМИ: САЙТ МІСТА СМІЛИ 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...