• Головна
  • Особливості цін на Брилінту у Смілі
Новини компаній
07:35, 9 червня 2022 р.

Особливості цін на Брилінту у Смілі

Новини компаній

Медичний препарат Брилінта ‒ це потужний лікарський засіб із високим рівнем ефективності виробництва компанії «АстраЗенека». Він відноситься до антикоагулянтів, рекомендований лікарями при таких захворюваннях серцево-судинної системи, як:

  • Ішемічна хвороба серця.
  • Інфаркт міокарда.
  • Інсульт в анамнезі.

Брилінта купити можна для профілактики появи можливих ускладнень, що можуть стати загрозою не тільки для здоров’я, але і для життя людини. Ліки відпускаються за рецептом від лікаря і містять у своєму складі тикагрелор. Його особливістю є вплив на агрегацію тромбоцитів. Існує дві формули даного препарату із вмістом тикагрелору у ньому у кількостях 60 мг та 90 мг відповідно.

Особливості цін на Брилінту у Смілі, фото-1

Можливість придбання Брилінта у аптеках Сміли

Придбати ліки можна в аптеках міста або на веб-сайтах. Варто сказати, що сам препарат досить складно знайти. Крім того, купуючи Брилінту, завжди існує ризик того, що можна потрапити на неякісні ліки або навіть підробку. А придбання такого засобу означає отримати неефективний препарат. Це марнує час, за який стан пацієнта може погіршитися та призвести до летальних наслідків.

Купити оригінальний препарат із 100% гарантією можна на офіційному сайті постачальника https://www.piluli.info/. Тут можна замовити якісні ліки за ціною виробника без обов’язкової передоплати. Доставка здійснюється у максимально короткі терміни в різні міста України (Київ, Львів, Чернігів, Дніпро та інші).

За якою ціною можна придбати Brilinta?

Ціна на Брилінту у Смілі варіюється в межах від 2450 грн до 3056 грн.

Варто сказати, що у разі попереднього бронювання, можна придбати ліки за нижчою вартістю. Але у замовленні має бути, як мінімум, дві упаковки препарату. На сайті офіційного постачальника Брилінта ціна в Смілі залежить напряму від його кількості. В одній упаковці препарату міститься 14 таблеток:

  • При замовленні 3 упаковок ціна за одну складатиме 1000 грн.
  • При замовленні 5 упаковок ціна за одну становитиме 900 грн.
  • При замовленні 10 упаковок ціна за одну буде 850 грн.

Більша кількість упаковок дозволяє вигідніше купити препарат Брилінта. Під час оформлення замовлення, ви можете гарантовано розраховувати на оригінальність і максимально швидку доставку по багатьох містах України. Щоб купити оригінальну Брилінта, варто звернутися до офіційного постачальника безпосередньо. На сайті можна оформити замовлення на ліки без передоплати за цінами виробника. Під час оформлення замовлення ви також можете отримати безкоштовні консультації спеціаліста щодо препарату, а також всю необхідну документацію із даними стосовно властивостей таблеток, їхнього складу і фірми-виробника.

Зазвичай стандартний курс лікування Брилінтою має тривати приблизно рік. При цьому основною необхідністю є постійний прийом препарату по 1 таблетці (90 мг) двічі на день. Оскільки прийом ліків тривалий, то оптимальним варіантом стане купівля лікарського засобу в пропозиції 10-ти упаковок одразу. Варто пам’ятати про те, що ліки принесуть максимальний ефект тільки в тому випадку, якщо приймати його регулярно, без перерв протягом 12 місяців.

На жаль, у непростий час воєнного стану в країні, не всі інтернет-сайти працюють повноцінно. Доволі часто буває так, що дізнатися вартість Брилінти, інформацію стосовно наявності ліків або ж їхнього замовлення в онлайн-режимі чи по телефону неможливо. Залишається варіант придбання препарату в порядку живої черги в аптеці, де буде він в наявності. Але, погодьтеся, людині з хворим серцем буде важко відстояти в черзі за ліками. До того ж, вона може і не встигнути купити її, оскільки режим роботи аптечних пунктів і кіосків скорочений у порівнянні з мирним часом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...