• Головна
  • Які у жижок для вейпу бувають смаки?
Новини компаній
09:00, 22 жовтня 2022 р.

Які у жижок для вейпу бувають смаки?

Новини компаній

Густі пари диму, приємний аромат, неперевершений смак - так описують вейпери паріння електронних сигарет. Ці відчуття не йдуть ні в яке порівняння з тютюновою продукцією. Важливою перевагою вейпа є мінімальний вплив на здоров’я людини. Тому все більше заядливих курців переходять на електронні сигарети. Ця індустрія впевнено займає лідерські позиції на світовому ринку. Зараз у магазин присутня велика кількість товарів для електронок. Сучасні заправки для вейпа радують своїм різноманіттям. Всі вейпери зможуть знайти товар відповідно до своїх бажань та переконань. Заправка для пода без никотина

Які у жижок для вейпу бувають смаки?, фото-1

Види смаків для електронних сигарет

Різна жижа солевая містить ароматизатори. Вибрати кращі чи гірші неможливо. Кожна своєрідна по-своєму і підійде під бажання певного покупця. Одним подобаються солодкі смаки, іншим - освіжаючі. Заправки можна поділити на такі:

1. Ягідні та фруктові. Найпопулярнішими представниками даної групи є яблуко, кокос та вишня.

2. Серед десертних і вершкових заправок популярність мають печиво з ваніліном та заварний крем.

3. Любителі солодкого вибирають рідини з шоколадними, мармеладними та карамельними смаками.

4. Тютюнова заправка підходить заядливим курцям, які нещодавно попрощалися зі шкідливою звичкою. Її краще поєднувати з ягідними та солодкими смаками, щоб отримати істинне задоволення.

Які у жижок для вейпу бувають смаки?, фото-2

5. Тонізуючі допомагають привести думки в порядок та очистити голову. Серед них популярність мають заправки за смаком чаю, м’яти, енергетичних напоїв.

6. Вейп можна поєднувати з алкогольними напоями. При цьому не розпиваючи останні. Існують заправки зі смаком рому, джину та багато інших.

Досвідчені вейпери рекомендують поєднувати одразу декілька заправок, щоб отримати істинне задоволення. Добавки будуть посилювати смак одна одної. Існують рецепти, куди входять від п’яти до десяти ароматизаторів. Речовини прекрасно поєднуються між собою, тому можна отримати непередбачений результат.

Яка рідина краще

Остаточно вибрати кращу заправку серед перерахованих неможливо. Кожен вейпер має свій рейтинг рідин для паріння. Про смаки ніхто не сперечається. Початківцям краще починати з фруктових та солодких, потім з часом спробувати тютюнову та на основі алкогольних напоїв. Останні дві мають специфічний смак та аромат, тому підходять не кожному вейперу. Про великий вибір заправок та ароматизаторів читай тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#заправки для вейпа #жижа сольова
live comments feed...