Новини компаній
12:12, 15 грудня 2022 р.

Чи може одноразка вибухнути?

Новини компаній

Ознайомившись з даною статтею, можна відповісти на безліч запитань про безпеку при використанні HQD. Чи вибухають електронні сигарети взагалі? Які наслідки подібних подій? Наскільки електронні сигарети небезпечні в принципі? Чи придатні одноразки Аникс.шоп до ручного лагодження? Усі відповіді на перераховані вище запитання наведено в матеріалі нижче. Рекомендуємо читати до кінця.

Яка ймовірність вибуху HQD?

Звичайно, без об'єктивної причини, електронка спалахнути, а вже тим більше вибухнути не може. Найчастіше користувачі плутають поняття вибуху і перегріву. Друге формулювання більше підходить до подібних випадків. Зазвичай, в результаті перезарядки акумулятора HQD пристрій нагрівається і димить. Однак не виключений і перший варіант при взаємодії з металами (ключ, монети, залізяки). Такий випадок стався в Тулузі у 2016, людина постраждала від вибуху акумулятора електронки. Одноразка вибухнула разом із зарядом, як повідомляли місцеві ЗМІ.

Чи може одноразка вибухнути?, фото-1

Подібний інцидент трапився з іншим чоловіком, який постраждав від вибуху електронної сигарети під час куріння. Потерпілому діагностували сильний опік щік, губ, а також пошкодження кінчика язика. Випадок стрімко обговорювався в засобах масової інформації та медіа.

Як правильно заряджати одноразку?

Як правильно зарядити електронку, щоб вона не вибухнула? Заряджати її потрібно тільки розібравши. Для зарядки HQD необхідно мати:

  • USB-шний кабель, блок живлення, або будь-який зарядник для телефону, тоді зарядка електронки пройде без наслідків;
  • Ніж для канцелярії;
  • Рідина для заправки е-сигарети;
  • Щільна ізоляційна стрічка.

Які наслідки вибуху ашкьюді? Звісно, загалом вони можуть бути мінімальними, але тільки в разі вибуху HQD, а от якщо йдеться про е-сигарету, то можна отримати незначні опіки та зіпсований одяг у вигляді продірявлених дірок.

Найчастіше, HQD вибухає через:

  • Використання "нерідних" запчастин на електронні сигарети.
  • Експлуатація неправильно упакованих батарей або низькоякісний заряд.
  • Несправні батареї.
  • Взаємодія з металевими провідниками (ключі, залізяки).
  • Некоректне обслуговування е-сигарети.

Щоб попередити та не допустити подібних випадків варто дотримуватися певних правил. Тому що загоряння HQD або самого електронного девайса зашкодить здоров'ю людини пропорційно до здуття акумулятора. До цього списку належить і механічний вплив у вигляді падінь, що належить до факторів ризику експлуатації.

Підсумувавши, виходить, що ашкьюді потрібно захистити від взаємодії з металами та менше упускати саму одноразову електронку. Дотримуючись таких банальних правил, можна зберегти як девайс, так і одяг, а найголовніше — здоров'я. Вибух самого пристрою малоймовірний, але й не виключений. Здебільшого батарея просто перегрівається з подальшим відключенням. Головне завдання — не допустити сильного перегріву в сукупності з взаємодією металів, щоб не думати чому вибухнула електронна сигарета.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...