• Головна
  • Кухонні меблі в стилі лофт: поради дизайнера
Новини компаній
10:50, 7 березня 2023 р.

Кухонні меблі в стилі лофт: поради дизайнера

Новини компаній

Останніми роками все більше людей оформлюють своє житло у стилі лофт. Це дійсно цікаве рішення, адже у нього є низка переваг. Передусім, такий інтер’єр виглядає дуже стильно, до того ж, не потрібно маскувати мережі комунікацій, навпаки – саме вони підкреслюють дизайн приміщення, додають автентичності.  

Однак для оформлення оселі в стилі лофт, потрібно виконати дві умови. Перша – оздоблювальні матеріали, як і декор, повинні бути дуже якісними, інакше житло виглядатиме дешево. Друга – меблі повинні гармонійно вписуватись в інтер’єр. Причому, це стосується не лише вітальні чи спальної кімнати, а й кухні. А значить, необхідно правильно підібрати як обідній стіл у стилі лофт, так і гарнітур.

Не менш важливим є розташування меблів. Для них потрібен певний простір, тому для маленьких приміщень навряд чи вдасться підібрати відповідні кухонні модулі та стіл. Взагалі лофт характеризується деякою брутальністю, грубістю, а меблі повинні бути масивними. В невеликих кухнях встановити подібні меблі складно. В той же час, якщо мова йде про квартиру-студіо, то тут проблем не виникає. Навпаки, це навіть найкращий варіант, бо кухня, що суміщається з вітальнею цілком відповідає лофту.

Кухонні меблі в стилі лофт: поради дизайнера, фото-1

Характерні особливості меблів в стилі лофт

Як вже зазначалося, кухонні меблі для даного стилю повинні бути масивними. Але, крім цього, вони мають й інші ознаки, притаманні предметам 30-40 років, що використовувались для оснащення фабрик і заводів у США.

Таким чином, можна відокремити наступні критерії кухонних меблів для лофту:

·       Металеві каркаси. Причому конструктивно вони виглядають простими, без зайвого декору. Каркаси фарбують переважно у чорний колір, а елементи кріплення можуть бути теж чорними або мідними, бронзовими тощо;

·       Натуральне дерево або інші дерев’яні матеріали з відповідною фактурою. Якщо є змога, краще зупинитись на натуральній деревині, в тому числі можна використати дерев’яний щит. Головне, щоб фактура мала ознаки брутальності;

·       Найкращими кольорами для меблів у стилі лофт є чорний та коричневий. Власне, це кольори металевих і дерев’яних предметів. Однак, цілком допустимо використовувати коричневий колір у різних відтінках, починаючи з темного венге і закінчуючи світлим, майже бежевим. А ось яскравих відтінків і будь-яких візерунків не повинно бути;

·       Відсутність вбудованого LED-освітлення. Сьогодні воно дуже популярне, і причин для цього вистачає. Проте для оформлення кухні в представленому стилі, на жаль, не підходить. Хоча це не заважає встановити додаткові ретро-світильники для зонування простору.

Ще одна ознака представленого стилю – відсутність пластику. Потрібно розуміти, що в 30-х роках минулого століття пластикових деталей майже не існувало, а значить, вони повністю суперечать лофту. І це стосується всіх без виключення меблів. В той же час, стільці обідні повинні мати пластикові заглушки, аби не подряпати підлогу. Колір заглушок повинен бути точно таким, як і колір каркасу, щоб їх не було помітно.

Що стосується типу конструкції, то тут все залежить від площі приміщення. Можна встановити пряму кухню, кутову або навіть острівну чи п-подібну, якщо дозволяє простір. Непоганим варіантом є вбудовані кухні, адже вони дозволяють приховати за фасадом в стилі лофт сучасні побутові пристрої. В інших випадках побутову техніку краще вибирати у чорному чи коричневому кольорах, тоді вона буде добре вписуватись в інтер’єр.

Кухонні меблі в стилі лофт: поради дизайнера, фото-2

Як вибрати меблі для кухні

Кухні лофт можна як замовити, так і придбати вже готові. Перший варіант підходить краще, це дозволяє підібрати оптимальний дизайн і розміри. Другий обійдеться дешевше, проте доведеться витратити чимало часу на пошуки.

В цілому ж, при виборі меблів потрібно враховувати загальні критерії:

·       Площу приміщення;

·       Висоту стелі;

·       Розташування дверних і віконних отворів;

·       Розташування комунікаційних мереж.

Також серед меблів повинні переважати відкриті полички для зберігання посуду та інвентарю – це теж характерна риса лофту. Полички можуть бути навісними або підлоговими. Дуже аутентично виглядатимуть металеві стелажі.

Барна стійка – питання суперечливе. Дехто вважає, що їй не місце в подібному інтер’єрі. Проте, якщо вона правильно оформлена, то цілком можна використовувати.

Замовити кухню лофт, можна тут:

Вибрати стильні кухонні меблі можна через:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...