• Головна
 • Митний брокер: права та обов'язки
Новини компаній
09:00, 14 травня 2023 р.

Митний брокер: права та обов'язки

Новини компаній

Представником декларанта може виступати компанія або організація, яка спеціалізується на декларуванні всіляких вантажів і комерційних транспортних засобів, що переміщуються через український кордон.

Митний брокер спирається на закон, вся його діяльність чітко регламентується відповідними актами. Відповідно до чинного законодавства, фахівець може проводити необхідні заходи в будь-якій точці контролю.

Якщо ж вам необхідна детальна інформація, як насправді максимально заощадити кошти на митниці або безкоштовна консультація, читайте в цій покроковій інструкції.

Взаємодія професіонала з юридичною (фізичною) особою, представником якої він є, фіксуються за допомогою договору доручення. Декларування товарів брокер здійснює за допомогою заяви в певній формі повної інформації про вантажі та автомобілі, мету їхнього транспортування через кордон країни та інших даних, які необхідні для оформлення на пункті контролю.

Митний брокер - обов'язки

Головними обов'язками посередника є:

 • Під час огляду забезпечення декларування вантажів митному органу.

 • Надання пакету документів, які необхідні для оформлення та здійснення контролю (включно з декларацією).

 • Надання вантажів представникам відповідного органу.

 • Присутність на всіх етапах оформлення продукції, включно з наданням сприяння співробітникам митниці в проведенні цієї процедури. Необхідно зазначити, що посередник в обов'язковому порядку має бути присутнім під час огляду товарів.

 • За дорученням клієнта (за необхідності) проведення сплати всіх платежів.

 • Надання клієнту всіх необхідних даних, які стосуються норм законодавства, щодо вантажу.

 • Використання даних, отриманих від замовника, під час проведення всіх заходів для цілей цих процедур.

Митний брокер - права

Спеціаліст має такі права:

 • вимагати надати достовірну і повну інформацію та документацію, яка стосується транспортування через кордон вантажу, що декларується, а також дані, які потрібні для проведення оформлення;

 • здійснювати дії на свій розсуд, але виключно в інтересах свого клієнта, якщо другим надано неповну інформацію, необхідну для проведення оформлення продукції в пункті прикордонного контролю відповідно до чинного законодавства України;

 • відмовитися від надання послуг клієнту в тому разі, якщо другий надав неповний пакет документів або в разі фіксації факту здійснення ним протизаконних дій.

Але в будь-якому разі, взаємодія з професіоналом має низку значущих переваг. У процесі роботи клієнту не потрібно переживати про кожну свою дію - все зробить фахівець. Це дасть змогу заощадити гроші, час і, природно, нерви.

Митний брокер: права та обов'язки, фото-1

Митний брокер, який здійснює свою діяльність не один рік, розбирається у всіх нюансах чинного законодавства країни.

Це дасть змогу не допустити помилок ще на початковому етапі проведення процедури. За більш детальною інформацією та для отримання безкоштовної консультації можна звернутися  сюди.

Джерело наданої інформації https://tamognia-prosto.com.ua/ua/

Первинна консультація за телефоном 097-257-66-60 багатоканальний

чи у нас в офісі:

м. Київ, вул. Григоренка 39б оф 40.

м. Львів, вул. Коперника 11, оф 17

м. Тернопіль, вул. Текстильна 28А, оф. 3

пункт пропуску Ягодин, с. Старовойтове, вул. Прикордонників

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...