• Головна
  • Що таке будинок престарілих в сучасних умовах
Новини компаній
12:40, 19 травня 2023 р.

Що таке будинок престарілих в сучасних умовах

Новини компаній

Зараз доволі часто можна зустріти пропозиції послуг, які надає дім для людей похилого віку у Львів. І це говорить про те, що даним закладом не просто цікавляться, а й постійно звертаються до нього, довіряючи йому піклування про своїх близьких.

Водночас, деякі люди мають упереджене ставлення до таких закладів, вважаючи, що не гуманно віддавати пенсіонерів у такі пансіонати. Їм здається, що такий вчинок – це начебто відмова від своїх літніх батьків або дідусів та бабусь. І це хибна думка.

По-перше, не треба плутати пансіонат для людей похилого віку з притулком для безхатченків. Це зовсім різні речі, як і умови проживання. Пансіонат забезпечений всіх необхідним для комфортного перебування в ньому. Він не безкоштовний, завдяки чому заклад не залежить від фінансування державою. Притулок же, навпаки, утримується з місцевого бюджету, тому має доволі обмежене фінансування, що, безперечно, позначається на рівні комфорту.

Що таке будинок престарілих в сучасних умовах, фото-1

По-друге, щодо гуманності. В пансіонат не беруть людей поза їх волею. Пенсіонер сам вирішує, чи хоче тут знаходитись, чи подобається йому тут. І більшість постояльців обирають будинок для престарілих саме тому, що вдома вони постійно перебувають наодинці, адже їх діти та онуки зайняті роботою та навчанням. Звичайно, що бути на самоті нікому не подобається, хочеться спілкуватись, відчувати турботу – і саме це пропонується у хосписах.

По-третє, приватний дім для літніх людей у Львові – це заклад, де надають цілодобову допомогу, зокрема медичну. Сюди звертаються при наявних захворюваннях, в тому числі:

  • Після інфаркту або інсульту;
  • При хворобі Альцгеймера або Паркінсона;
  • При частковому або повному паралічі;
  • При подагрі;
  • При порушеннях когнітивної функції, в тому числі – віковій деменції.

Крім того, проводиться реабілітація після важких травм, передбачений догляд за лежачими хворими. Таким чином, пансіонат можна розглядати, як лікарню, в якій є можливість проживати постійно, а не лише стандартний 21 день. І для перебування тут не потрібно брати направлення від лікаря.

Пансіонат для літніх у Львові – щаслива пенсія

Практично кожна людина мріє про спокійну та затишну старість. Будь-який пенсіонер бажає, щоб про нього потурбувались, саме так, як він робив все життя по відношенню до дітей та онуків. Але зараз такі часи, які не дозволяють приділяти достатньо уваги навіть самому собі, не те – щоб піклуватись про літніх і хворих людей. Адже це вимагає серйозних фізичних і моральних зусиль, а ще – багато часу, відповідних вмінь, знань, навичок. Просто неможливо бути з пенсіонером 24/7.

Тому найкращим варіантом і стає приватний пансіонат «Едем» Львів. Постояльці проживають у комфортабельних кімнатах, розрахованих на 3-7 осіб, а також можна вибрати одномісну кімнату.

Для харчування є зручна та простора їдальня, можна зберігати харчі, якщо вони не заборонені лікарем і відповідають терміну придатності. Раціон назначається згідно захворювань мешканця, особливо це стосується хворих на цукровий діабет.

Заклад регулярно проводить заходи з дозвілля, до того ж, постояльці й самі можуть організовувати якісь ігри, конкурси, клуби по інтересам. Це дозволить з цікавістю проводити час, не нудьгувати в очікуванні процедур. Звичайно, проводиться регулярне обстеження аби визначати стан здоров’я пацієнта і, при необхідності, завчасно вжити відповідних заходів.

У будинку для літніх людей є гарно облаштована територія, де можна гуляти, дихати свіжим повітрям. Це набагато краще, ніж жити у квартирі, особливо – на верхніх поверхах, з яких важко спускатись та підніматись. А родичі можуть без проблем відвідувати постояльців, хоч кожного дня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...