• Головна
 • Відкриття мережевого сервісного центру Apple у Львові
Новини компаній
11:40, 3 грудня 2023 р.

Відкриття мережевого сервісного центру Apple у Львові

Новини компаній

Якісний ремонт Apple тепер доступний у Одесі. Якщо ви користуєтесь iPhone, MacBook або будь-якою іншою технікою Apple, отримати надійний та професійний сервіс можна у сервісному центрі AppleLab.

Сервісний центр Apple Lab більше 15 років займається ремонтом та обслуговуванням техніки цього бренду. Для фахівців компанія немає випадків, що ремонтуються, поки ремонт буде обґрунтований фінансово і морально, інженери AppleLab будуть ремонтувати вашого пристрою. У AppleLab є все необхідне обладнання та інструменти для ремонту та обслуговування техніки Apple.

Відкриття мережевого сервісного центру Apple у Львові, фото-1

Мережа сервісних центрів Apple Lab має свої філії у всіх великих містах України та тепер в Одесі. Тому, якщо Вам потрібно відремонтувати iPhone або потрібно поміняти батарею на MacBook, звертайтесь до сервісного центру Apple Lab.

Який ремонт Apple роблять у сервісному центрі Apple Lab

За всі 15 років досвіду для Apple Lab немає поломок, що не ремонтуються. Поки ремонт буде фінансово та морально обґрунтований, сервісні інженери Apple Lab будуть робити все, щоб відновити працездатність вашого пристрою. У Apple Lab роблять такі типи ремонту:

 • Ремонт iPhone. Якщо на ваш iPhone розбився дисплей або скло дисплея, або після падіння у вас не працює Face ID, у сервісному центрі Apple Lab виправлять усі ці проблеми протягом 1 години. Також якщо ваш iPhone потрапив у воду або будь-яку іншу рідину, чим швидше ви звернетеся до Apple Lab тим більше шансів, що вашому iPhone буде повернена повна функціональність. У Apple Lab роблять усі найскладніші типи ремонту, включаючи паяння та ремонт системної плати.
 • Ремонт MacBook. MacBook. Чищення та заміна термопасти, заміна батареї та ремонт дисплейного модуля. Також якщо ви хочете оновити апаратне забезпечення вашого ноутбука, збільшити обсяг оперативної пам'яті або замінити внутрішній накопичувач, зверніться також до сервісного центру Apple Lab. Тут здійснюють будь-який ремонт та сервісне обслуговування MacBook та інших комп'ютерів Apple.
 • Ремонт iMac, MacPro, Mac mini, Apple TV та інших пристроїв Apple. Все, що має приналежність до бренду Apple і ремонту, можуть відремонтувати в сервісному центрі Apple Lab. Також тут роблю якісне чищення Air Pods, ви можете придбати одні навушник або зарядний кейс, якщо вони були втрачені або вийшли з ладу.

Цілий спектр послуг, а також ціни на них можна знайти на сайті сервісного центру Apple Lab https://apple-lab.com.ua/ua/odessa/

Чому варто звертатися до Apple Lab в Одесі

За 15 років успішного ремонту та обслуговування в Apple Lab накопичено великий практичний досвід, який команда постійно розвіває та вдосконалює. Для ремонту Apple слід звернутися, тому що:

 • По-справжньому безкоштовна діагностика.
 • Прозорий та чесний сервіс. Наші фахівці запропонують вибір між встановленням оригінальних деталей та якісних копій, які коштують значно дешевше.
 • Уважне обслуговування.
 • Завжди є всі необхідні запчастини. Вам не доведеться чекати тижнів, місяців, щоб відремонтувати свій пристрій.
 • Apple Lab дає гарантію на всі види ремонту до 12 місяців.
 • Apple Lab - це надійність та професіоналізм.
 • Тут виконують будь-який ремонт Apple.

Apple Lab – це досвід, надійність та гарантія. Тому, якщо ви хочете відремонтувати свій пристрій так, щоб після ремонту був потрібен ще ремонт, звертайтеся до сервісного центру Apple Lab.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Apple Lab #Ремонт iPhone #Сервісний центр apple #Ремонт apple #Ремонт iPad #Заміна акумулятора Iphone #Заміна дисплея iPhone #Ремонт Макбуків #Ремонт Айпадів #Ремонт айфона після води #Remont iPhone
live comments feed...