• Головна
  • Що вам дасть навчання у Словаччині?
Новини компаній
13:00, 19 грудня 2023 р.

Що вам дасть навчання у Словаччині?

Новини компаній
Що вам дасть навчання у Словаччині?

Навчатися в Європейському закладі – це не просто престижно, але й цікаво та продуктивно. Вступаючи у школу, коледж або університет, ви гарантовано отримаєте унікальні знання вищого рівня, що допоможуть вам впевнено рухатись у житті. Навчатися в Словаччині – це один з тих доступних варіантів, що вам може запропонувати європейське середовище.

Набір абітурієнтів 2024-2025

Наразі триває набір абітурієнтів для навчання в Словаччині 2024/2025, які прагнуть до успішного життя та хочуть зробити для цього все можливе! Ми надаємо допомогу у підготовці документів, з вибором відповідного ВНЗ, напрямку освіти та навіть з місцем проживання. Для вступу до навчального закладу вам знадобиться:

  • Атестат про загальну середню освіту. Закінчення 9-го класу дозволяє учню продовжувати навчатися в середній загальноосвітній школі або коледжі. По закінченню 12 класу у Словаччині ви отримаєте атестат про повну загальну середню освіту, що відкриє нові можливості у навчанні в університеті.
  • Більшість університетів в Словаччині вимагають знання словацької мови, чеської або англійської. Багато школярів сьогодні вивчають англійську мову в школах України, тому це значно полегшує процес вступу в європейський ВНЗ. Проте якщо ви бажаєте надалі продовжувати проживання в Словаччині, бажано починати вчити мову вже зараз. Для англійської мови може знадобитися сертифікат тесту, такого як IELTSабо TOEFL.
  • При вступу у вищий навчальний заклад може знадобитися результат екзамену ЗНО, проте наша організація успішно допомагає вступити навіть тим учням, які не проходили загальне тестування. Та навіть тим, хто має низький середній бал після закінчення школи. Допомога надається абсолютно всім учням, які прагнуть до світлого майбутнього.
  • Ми допоможемо подати заяву на вступ до конкретного університету після того, як разом оберемо його, спираючись на ваші захоплення та мети. Зазвичай це включає заповнення онлайн-заяви та надання пакета необхідних документів.
  • Університети просять учнів складати мотиваційні листи, збирати рекомендації, портфоліо та інші документи, в залежності від вимог конкретного обраного університету.

Чому саме навчання у Словаччині обирає цілеспрямована молодь?

1. Перспективи майбутнього з європейським дипломом та рівнем знань, отриманими через освіту, надають безліч можливостей для самореалізації у майбутньому. Ви зможете відчувати себе впевнено в будь-якій країні світу. Навіть якщо після навчання захочете повернутися в Україну, це буде цінним досвідом для продовження своєї справи в рідній країні.

2. Словацька мова дуже схожа на українську, тому проблем з її вивченням не виникне. Зазвичай абітурієнти дуже швидко засвоюють нову інформацію та переходять на місцеву мову, впевнено відчуваючи себе в університеті на лекціях або у школі.

3. Надається безкоштовна освіта при виборі навчання на словацькій мові. Тому багато українців ще з 10-11 класу вивчають її, щоб мати набагато більше шансів вступити у найпрогресивніший ВНЗ.

4. Розташування поруч з Україною, а також багатьма європейськими країнами. Це дозволить студенту з легкістю подорожувати Європою під час канікул та досліджувати навколишнє середовище. В залежності від обраного університету, ви зможете подорожувати разом із своїми одногрупниками та вчителями, коли будуть організовуватися подібні заходи.

Postupai – рекомендують

Вже тисячі учнів пройшли через нас та успішно навчаються у Словаччині. Ми гарантуємо вступ до ВНЗ та надаємо повну підтримку у всіх процесах: від отримання документів до переїзду. Відгуки про Postupai ви можете прочитати на сайті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...