Новини компаній
11:54, 12 лютого

Тонкощі ремонту кузова

Новини компаній

Ремонтом кузова називають усунення дефектів автівки шляхом рихтування, заміни основних елементів, нанесення захисту та фарбування. Досвідчені власники авто частину подібних робіт проводять самостійно, але частіше доводиться звертатись до СТО. Для виправлення дефектів використовується спеціалізоване обладнання, а також вміння та навички кваліфікованих майстрів.

Коли потрібен ремонт кузова

Ви – потенційний клієнт автосервісу, якщо:

  • Автівка потрапила в ДТП.
  • Виявлена корозія на арках, порогах, днищі.
  • Є фізичні дефекти на крилах та даху.
  • Необхідно позбутись вм’ятини до процедури фарбування.
  • Є потреба в заміні лонжеронів та інших кузовних елементів.
  • Необхідні зварювальні роботи.
  • Потрібно замінити деякі запчастини.

У випадку з простою заміною елементів можна звернутись до інтернет-магазину Bex Space за посиланням https://bex-space.com/. Там у розділах легко знайти та обрати конкретну деталь під модель автівки.

Як влаштований кузов

Функція кузова – бути основою для всіх агрегатів та систем, захищати людей у салоні. Умовно його можна поділити на:

  • Силову частину (каркас).
  • Складові облицювання (двері, крила, капот тощо).

Анатомія автівок схожа між собою, але має відмінності.

Каркас

Корпус має бути жорстким та амортизуючим, щоб мінімізувати силу удару при ДТП. Складова автівки, де знаходяться пасажири, повинна попри все лишатися цілою. Тому його виготовляють з композитних металів різної міцності. В сучасних авто до складу корпусу входять заднє та лобове скло.

Елементи облицювання

Вони не мають силових функцій, тому виготовляються зі сплавів алюмінію. У місцях кріплення навантажених деталей кузов підсилюється міцними металевими вставками, накладками. Проте тенденція застосування однорідних виробів, не здатних до ремонту, ускладнює захист корпусу від корозії.

Чому ремонт кузова – дороге задоволення

Якщо проблему можна вирішити простою заміною запчастини – зверніться до розділу https://bex-space.com/kuzovni-zapchastini. Тут можна підібрати деталь під конкретну марку автівки. Наприклад, введіть марку BMW, її модель та рік випуску. У переліку демонструватиметься асортимент деталей, представлених по вигідній вартості. В інших випадках потрібне рихтування, зварювальні роботи, відновлення геометрії.

Тонкощі ремонту кузова, фото-1

Рихтування та зварювання

Процедури потребують кваліфікації майстра та чималого досвіду. Роботи проводяться з міцним металом, але ще складніше змінювати геометрію алюмінію. Зварювання проводиться із застосуванням спеціального клею та герметику. Вартість ремонту в даному випадку стає чималою.

Відновлення геометрії

Роботи на спеціальному стенді. Майстру необхідно підігнати параметри під фабричні налаштування. Операція потребує часу, адже операції з тоннами металу проводяться з точністю до міліметру. Будь-яка похибка призводить до швидкого зносу коліс, раптової зміни напрямку руху, негерметичністю салону.

Боротьба з корозією

Елементи, що мають ознаки корозії, видаляються. Складніше зачистити деталі, які будуть служити після ремонту. Боротьба з іржею проводиться механічними маніпуляціями. Лише останній етап робіт довіряють хімічним засобам, щоб нанести захисну плівку.

Як відстрочити витрати?

Тонкощі ремонту кузова, фото-2

Найкращий метод заощадити на ремонті кузова – одразу витратити більше. Звернувшись до сайту Bex Space за посиланням https://bex-space.com/bamperi-ta-komponenti, ви отримаєте якісний бампер та інші кузовні елементи, що за геометрією відповідають вашій моделі авто. Ремонтні роботи також краще довіряти фахівцям, адже дефіцит власних знань може призвести до неправильної роботи та швидкого зношення запчастин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...