
11:35, 2 грудня
Третій за тиждень танкер тіньового флоту рф постраждав від вибуху, цього разу біля берегів Сенегалу

Раніше судно регулярно заходило у порти Новоросійськ і Тамань.
У мережі з’явилося відео, на якому танкер M/T Mersin йде під воду біля берегів Сенегалу. Про це повідомили у Telegram-каналі «Оперативний ЗСУ».
Судно, яке раніше неодноразово заходило до російських портів, зокрема в Тамань і Новоросійськ, останнім часом використовувалося для перевезення російської нафти в межах «тіньового флоту».
Після виходу з російського порту в серпні M/T Mersin прямував у напрямку Африки та тривалий час стояв без руху, перш ніж затонути.
Інцидент знову привернув увагу до зростаючих ризиків у «тіньовому» танкерному секторі, де судна експлуатуються без належного технічного контролю та часто приховують справжніх власників.
Експерти не виключають, що зношеність суден і порушення стандартів безпеки стають дедалі частішими причинами аварій у водах Африки та Середземномор’я.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Світло свічки, Київ і народження літопису: найочікуваніший роман сезону від РВВ "Гнів Перуна"
Новини компаній
17:00
10 грудня
15:00
8 грудня
09:24
8 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
Спецтема