• Головна
  • У Смілі вже відкрито казкову набережну
набережна
09:17, 6 липня 2020 р.

У Смілі вже відкрито казкову набережну

набережна
У Смілі вже відкрито казкову набережну

Керівник зони активного дитячого відпочинку „Галактика” Віктор Овчаренко створив у Смілі казкову набережну. Торік він змушений був змінити місце розташування „Галактики”. Довелося піти з центрального міського парку Сміли і взятися за облаштування центральної набережної, котра перебувала у плачевному стані. Тоді вона нагадувала скоріше сміттєзвалище аніж продовження головної вулиці міста. 

Для втілення в життя свого плану Віктор Овчаренко зібрав команду. Він вирішив, що місце для відпочинку дітей має нагадувати казкову країну. План, а також те, що вдалося зробити за рік, ви можете побачити на світлинах та у відео.

Переймати досвід Овчаренко їздив у найкращі парки України і навіть у найбільший парк світу в Дубаї. Зараз запевняє, що дещо з побаченого вже втілив у Смілі. На його думку цей куточок зараз є найпривабливішим в місті. 

4 липня, на новій набережній було проведено перші змагання: відкриту першість ДЮСШ „Олімп” з веслування на байдарках та каное серед юнаків та дівчат. Її приурочили до 65-річчя заснування „Олімпу”.

Кажуть, що програма заходів на набережній розписана більш як на місяць наперед. Обіцяють, що лунатиме жива музика, виступатимуть артисти місцевого аматорського театру, будуть виставки та виступи юних вихованців школи мистецтв.

Набережна створена насамперед для роботи з молоддю, залучення її до здорового способу життя. От і 4 липня окрім змагань на воді на ній відбувся і турнір з віджимання від підлоги. Приємно, що тут заборонено вживати алкоголь. За цим стежить охорона.

До співпраці з Віктором Овчаренком долучається все більше місцевих активістів. Так голова міжрайонної громадської організації „Холодноярська Січ” об’єднаного козацтва України Анатолій Василенко провів на набережній свій захід для молодіжних організацій осередку і для дітей-інвалідів, над якими організація взяла шефство. В рамках заходу для них були організовані різноманітні конкурси, зокрема рибалок, вишивальниць, майстрів народної творчості, козацька вікторина, фізичні вправи тощо. Звісно, були і призи від „Холодноярської Січі”. Організувати свято для неповносправних дітей Анатолію Василенку допомагала тренер-викладач Черкаської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів Ніна Дем’яненко, яка привела сюди своїх вихованців – переможців всеукраїнських спортивних змагань. Серед них був і призер України з легкої атлетики Діма Подгорський, який торік успішно виступив на спеціальній Олімпіаді в ОАЕ. Допомогла також майстер народної творчості Людмила Кожушко.

Отже, більшість смілян щиро радіє оновленню центральної набережної „Галактики”. Однак знайшлися й такі, яким зона активного відпочинку муляє. Прикро, що воює з керівником „Галактики” і далеко не останній в місті підприємець. Як вважає Віктор Овчаренко, той мав на це місце свої плани, і тепер їхньому втіленню в життя заважає… дитячий майданчик.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сміла казкова набережна
live comments feed...