Сьогодні в області починається футбол

Сьогодні в області починається футбол

У чемпіонаті беруть участь 8 команд, яким вже не терпілось сидіти вдома, та вони згодились проводити матчі в умовах карантину без глядачів та з дотриманням і виконанням протиепідемічних заходів.

Прийматимуть участь такі команди : ФК «УТК-2» Паланка, «Колос» Вільшана, ФК «Шевченків край» Городище, «Слобода» Червона Слобода, «Сміла» Сміла, СК «Базис-2» Кочубіївка, ФК «Тальне» Тальне, «Урожай» Корсунь-Шевченківський проведуть матчі у два кола за принципом «кожний з кожним» на своєму полі та на полі суперника по неділям.

Нагадуємо, за правилами МОЗ, якщо в одного з футболістів виявлять коронавірус, тоді вся команда повинна піти на самоізоляцію на 14 днів. А якщо напередодні вона грала матч, тоді необхідно ізолювати команду-суперницю.

Коли вболівальники зможуть повернутися на трибуни залежить від того, яка буде епідемічна ситуація в нкраїні. Піднімалось питання, щоб хоча б частина вболівальників могла приходити на гру. Українська асоціація футболу розмовляла з МОЗ з цього приводу і перед черговим скачком захворюваності була обнадійлива інформація. Проте підвищення статистики знову відсунуло допуск глядачів і журналістів від трибуни

Сьогодні в області починається футбол, фото-1

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

футбол Сміла
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі