• Головна
  • Перший день мітингу медпрацівникув пройшов без результатів
медики протест
21:06, 27 липня 2020 р.

Перший день мітингу медпрацівникув пройшов без результатів

медики протест
Перший день мітингу медпрацівникув пройшов без результатів

Нагадуємо, що сьогодні мітингували медики, однак нічого так і не добились, адже міський голова був у відрядженні. З медиками і активістами спілкувались до вирішення цих проблем не мають відношення. Тримають нас у курсі Сміла.ЮА

Депутати від міської фракції ВО «ЧEРКАЩАНИ», які були присутні на мітингу і підтримують медиків, так прокоментували цю ситуацію:

- Міський голова вкотре пошив усіх у дурнів – і активістів, і депутатів, і смілян. Його на місці не було. Від виконавчого комітету міської ради був присутній один заступник Павло Кондратенко. Був Віктор Федоренко, але хто він тепер такий? Він вже не секретар, нічого не вирішує. Він звичайний депутат, - сказав Віктор Лихолай. – Також до активу вийшов Павло Смоліков. А це хто такий? Він нібито виконує обов’язки першого заступника. Але такої посади немає ніде. Міський голова не виставляв його кандидатуру на погодження з депутатами. До того ж Павло Смоліков зганьбився тим, що посмів ображати жителів нашого міста, брудно обзивав шанованих у нашому місті медиків! Геть Смолікова з посади і геть із Сміли – це ще один лозунг сьогоднішнього мітингу. Поки Смоліков не поїде з міста – діалогу з владою не буде! Депутати не голосували за нього на сесії. От і виходить, що не було кому вийти до медиків. Мітингувальники говорили з тими людьми, які не мають ніякого відношення до Сміли.

- Павло Смоліков знову усіх ображав, ледве не ліз битися. Що він може зробити для нашого міста? Він навіть права підпису немає. Він ніким не вповноважений на виконання обов’язків заступника, - говорить голова фракції Анатолій Стригун. – Таким чином знову вводять медиків в оману. Гроші, які були виділені на конкретні статті – на пільгові ліки, на комуналку – були зняті на виконкомі на зарплату медикам. Тепер міський голова через сесію хоче узаконити дії виконкому, щоб уникнути кримінальної відповідальності. Щоб перекласти свою вину на депутатів – на колективну відповідальність, якій не можна приписати кримінальну відповідальність. Таким чином Олексій Цибко лише вганяє місто у ще більший колапс.

- Рішення про виплату зарплати медикам, проголосоване більшістю депутатів уже лежить у загальному відділі міської ради. Але воно досі не підписане міський головою, бо він намагається показати волю депутатів як незаконне зібрання, - пояснює Ольга Нікітченко. – Що ж це виходить? Що міський голова хоче сам одноосібно керувати містом, хоче сам все зробити. Але завдяки закону він не може так вчинити і йому доведеться дослухатись до думки більшості депутатів.

- Як тільки міський голова підпише вже проголосоване рішення – медики відразу отримають гроші. І не треба буде проводити непотрібні сесії, де вони намагаються відгородити себе від незаконних рішень, щоб зняти із себе кримінальну відповідальність.Насправді Олексій Цибко думає не про медиків, а про себе: як уникнути кримінальної відповідальності за те, що так керував містом і наробив дурниць на виконкомі, - переконаний Віктор Лихолай.Мітинг медиків продовжиться завтра, у вівторок, 28 липня, о 10.00 на площі перед Будинком рад.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

#медики Сміла мітинг

Коментарі

Оголошення
live comments feed...