Не дивлячись на те, що золоті ланцюжки жіночі https://imperiazolota.ua/ua/lancyuzhki/zoloti-lancyuzhki/zhinochi-c/ вважаються більш популярними, срібні моделі теж користуються неабияким попитом. Елегантні прикраси випускаються у великому різноманітті, а вишукані колекції дозволяють підібрати модель, яка повністю відповідає настрою та стилю.

Єдине, що турбує модниць – це схильність таких ювелірних виробів до потемніння. Так, дійсно, через деякий час постійного носіння, на благородному металі з’являються чорні плями. Тому їх потрібно періодично видаляти. Втім, чищення не викликає проблем, і робити це часто не доведеться.

Містичні пояснення

Коли мова заходить про обереги, то явищу почорніння приписують містику, прикмети. До найбільш поширених пояснень відносять:

  • Плями на каблучці – порча на безшлюбність, як для молодих дівчат, так і для чоловіків;
  • Почорнів хрестик – спрацював захист від нечистої сили, адже дана прикраса є християнським символом;
  • Коли чорніють срібні ланцюжки чоловічі https://imperiazolota.ua/ua/lancyuzhki/sribni-lancyuzhki/cholovichi-s/ – це говорить про втручання темних магічних сил, і чим швидше темнішає прикраса, тим сильніше порча;
  • З’явились плями на браслеті – ювелірний виріб «взяв» на себе удар від темних сил, захистив від порчі, хвороб, невдач.

В таких випадках езотерики радять звернутись до медіума чи священика, щоб відвести порчу та недоброзичливців.

Наукові пояснення

Між тим існує цілком логічне наукове пояснення даному явищу. Справа в тому, що срібло є дуже м’яким металом, і само по собі не може використовуватись, як матеріал для виготовлення ювелірних прикрас – аксесуар просто зламається, не зможе зберігати свою форму. Тому в нього додають інші метали, для посилення міцності. Здебільшого – мідь. А мідь в свою чергу схильна до окислення при взаємодії з сіркою. Окислення призводить до того, що й виникає почорніння срібла.

Звідки береться сірка? Вона виділяється з потом, який є доволі складною рідиною, що містить в собі різні речовини, в тому числі й сірку. Коли людина носить на собі срібні речі, вони в будь-якому разі темнішають, просто одні роблять це швидше, інші – повільніше. Також швидкість виникнення чорних плям залежить від частоти носіння та фізичною активності. При занятті спортом, коли спостерігається більш інтенсивне потовиділення, срібний ланцюжок почорніє набагато швидше.

Ще один фактор – наявність хвороб у людини. До речі, це вже дійсно прикмета, яка вказує не на роботу темних сил, а на те, що потрібно звернутись до лікаря. Так, срібло може почорніти, якщо у власника є:

  • Хвороби внутрішніх органів – жовчного міхура, печінки, нирок;
  • Стрес;
  • Зміна гормонального фону;
  • Порушення роботи ендокринної системи;
  • Виникнення реакцій від вживання деяких медичних препаратів.

Тобто з потом виділяється більше речовин, які викликають окислення прикрас.

Де купувати якісне срібло

Не менш значущий фактор – якість ювелірного виробу та проба. Чим більше домішок у металі, тим сильніше він чорніє. Щоб запобігти цьому, варто вибирати надійне місце придбання прикрас. Купити срібні та золоті ланцюжки для чоловіків, які відповідають прийнятим стандартам якості, можна через інтернет-магазин «Імперія золота» https://imperiazolota.ua/ua/. Тут представлена продукція від українського виробника Краматорський ювелірний завод, який має гарну репутацію та пропонує лише якісні вироби. В каталозі є характеристики та описи колекцій, завдяки чому можна обрати аксесуар потрібної проби. Кваліфіковані консультанти завжди допоможуть з вибором, оформлять купівлю як онлайн, так і по телефону.