Ви чи Ваші близькі занадто залежні від «зеленого змія», що призводить до сварок та неприємностей через довгі запої і створює проблеми у сім’ї та на роботі? Зверніться за допомогою до фахівців, наприклад, у реабілітаційний центр «Еволюція», де при алкоголізмі лікують людину анонімно, індивідуально підбираючи дієві методи, враховуючи стадію залежності та  стан здоров’я пацієнта.

Де межа норми і коли звертатися до спеціаліста?

Майже кожна людина вживає спиртні напої і навіть має улюблені види пива, шампанського, вина чи віскі. Це не є протипоказанням чи шкідливою звичкою, адже це такий собі спосіб зняти напругу, позбавитись від безсоння або відсвяткувати визначну подію у веселій компанії. Як такої конкретної норми для вживання спиртних напоїв немає, у кожного вона своя. Але не треба перетворювати це дійство на щоденний ритуал та «відзначати бокалом» кожен вдалий рух та слово. Це призведе до звикання організму та алкогольної залежності.

Так як же зрозуміти, коли з’являється залежність та треба звернутися по допомогу? Залежність проявляється в певних діях, коли:

·         Запої стають довшими, частішими і більш тривалішими.

·         Людина не може справитись з нестерпною жагою до «спокусливого напою», бо не вистачає власної сили волі.

·         Стан в алкогольному сп’янінні стає небезпечним для оточуючих та самого залежного.

·         Психіка починає руйнуватися та з’являється «біла гарячка», нервові зриви, психози, тощо.

·         Здоров’я залежного стрімко псується та з’являються супутні захворювання.

Звертатися до фахівця необхідно ще до перших тривалих запоїв, які мають наслідки у вигляді психічних зривів, істерик та неконтрольованих вчинків, що призводять до травмування чи побиття.

Як відбувається лікування?

Нажаль, багато хто не розуміє всю серйозність ситуації та вважає, що в таких випадках детоксикації організму більш чим достатньо. Але це лише полегшить стан пацієнта і прибере симптоми, та ніяк не позбавить людину від залежності.

Щоб назавжди впоратися з проблемою алкоголізму та вилікувати залежність необхідно проходити повний курс:

·         виведення з запою;

·         комплексної терапії;

·         повної реабілітації;

·         соціальної адаптації;

·         профілактичних заходів від рецидиву та зривів;

·         психологічної допомоги.

Фахівці клініки «Еволюція» нададуть кваліфіковану допомогу та позбавлять  від залежності різних форм, стадій та важкості. Ваша любов та підтримка в комплексі з сучасними медичними методиками допоможуть людині знову жити повноцінним життям.