Тумби створюють практичний і сучасний тандем разом з ліжком при оформленні спальні. Ці меблі підвищують функціональність спальної групи надаючи додаткове місце для зберігання. Тумби відрізняються зовні та пропонують різне наповнення всередині. Це можуть бути місткі закриті ніші, полиці чи ящики. Покупець сам обирає найоптимальніший варіант. Перевага таких меблів у тому, що поруч із ліжком можна розташувати все найнеобхідніше – книги, світильники, зарядки для смартфонів та особисті речі. Підібрати оптимальний варіант можна на сайті "Всі ціни Києва".

Гербор Марсель 1S

Для виготовлення корпусу використовували ламіноване ДСП високої якості, а фасади представлені комбінацією ЛДСП та МДФ. Похідні матеріали стилізовані під натуральне дерево та відрізняються привабливим зовнішнім виглядом. Наявність ламінації є додатковим елементом захисту від впливу зовнішніх чинників. Також, з цією метою, виробник використав і кромку. Під стільницею знаходиться невелика ніша, а під нею висувна скринька.

  • матеріал - ДСП, МДФ;
  • полиця, ящик, нерегульовані ніжки;
  • розміри - 550x400x500 мм.

Середня вартість - 3 070 грн

Світ меблів Б'янко

Ці практичні та зручні меблі для спальні в сучасному стилі, які легко впишуться в інтер'єр вашої кiмнати. Білі глянсові фасади добре контрастують із металевою фурнітурою. Між двома ящиками є вставлення світлого дерева. Обираючи тумби приліжкові, не забувайте, що вони повинні гармоніювати зі спальним місцем, тому фахівці рекомендують насамперед купувати саме ліжко.

  • матеріал - ДСП, МДФ;
  • 2 ящика, нерегульовані ніжки;
  • розміри - 500x406x430 мм.

Середня вартість - 1 262 грн

Меблі-Неман Соломія

Акуратна конструкція у традиційному стилі оснащена двома ящиками. Корпус виготовлений з високоякісного ДСП товщиною 16 мм і пофарбований у природний колір темного дерева. Фасади виготовлені з МДФ аналогічної товщини і на них є декоративне фрезерування та контрастна планка. Тумба має чудовий зовнішній вигляд і відмінну якість матеріалів.

  • матеріал - ДСП, МДФ;
  • 2 ящика;
  • розміри - 500x450x400 мм.

Середня вартість - 1 924 грн

Висновок

Приліжкові тумби крім того, що "з'їдають" місце навколо ліжка, пропонують суцільні переваги. Так чи інакше, а перед сном всі ми любимо випити гарячого чаю, посидіти в смартфоні, почитати книгу і всі ці речі потрібно кудись прибирати перед сном, і щоб зайвий раз не вставати, потрібна тумба. Найкраще обирати тумби з однойменної колекції з ліжком, але іноді створені тандеми можуть зробити ще більший фурор, головне підібрати правильну композицію.