Трійник різьбовий нержавіючий – це деталь трубопровідної системи, яка має три виходи з внутрішнім різьбленням і з'єднує між собою три ділянки труби. У кожній певній ситуації підходить своя деталь, тому вони мають безліч різновидів, що відрізняються різними характеристиками.

Трійники різьбові нержавіючі поділяють за такими параметрами:

•  рівносторонні (найпоширеніші) і перехідні (отвір посередині має менший діаметр, ніж інші два, але він не користується попитом і робиться на замовлення, тому в такій ситуації використовують різні перехідні деталі – це швидше і бюджетніше);

• Марці сталі – AISI 304 (харчова сталь, яка підходить у 90% випадках і служить довгі роки) та AISI 316 (кислотостійка сталь, яка використовується на хімічних та фармацевтичних підприємствах, витримує більш агресивне середовище – кислотне та лужне).

Перед вибором деталі ви можете опинитися у двох ситуаціях – простій та складній. У першому випадку у вас вже є готові деталі, до яких накручуватиметься трійник. Тоді можна дізнатися про їхні діаметри, які вказані на корпусі виробів і відповідно до них правильно підібрати трійник. Зазвичай вказуються марка сталі, діаметр виробу та тиск (милі класу міцності).

У другій ситуації потрібно точно переконатися, що ви маєте справу з трубним різьбленням, а не метричним (вона використовується на металовиробах – болти, гайки та ін.). Після цього необхідно виміряти зовнішній діаметр деталі, до якої буде прикручуватися трійник у міліметрах, за допомогою штангель-циркуля або, у крайньому випадку, лінійки. А під час вибору даної деталі повідомити розмір продавця і уточнити, що він був виміряний вручну, тоді фахівець віднесеться до підбору ретельніше. Ви також можете самостійно звіритися з таблицею стандарту ISO, але тоді потрібно буде додатково розбиратися у всіх цих нюансах.

Де купити різьбові трійники з нержавіючої сталі

Вибрати та купити нержавіючий трійник з внутрішнім різьбленням ви можете в даному інтернет магазині fiting.top Дана компанія спеціалізується на поставках нержавіючого фітингу – під зварювання або під різьблення. Надсилання продукції здійснюється у всі міста України через транспортну компанію Нова пошта. Усі ціни на сайті вказані вже з урахуванням ПДВ. Придбати продукцію можна як від приватної особи, так і від юридичної. За більш детальною інформацією переходьте на сайт постачальника та уточнюйте у їхніх консультантів.