Кава з улюбленого напою може стати джерелом доходу та стартом у бізнесі. Саме зі створення невеликих кав’ярень починали працювати різноманітні відомі бренди ресторанів, мереж кафе та інших закладів громадського харчування. Це одночасно і простий, і доступний спосіб почати комерційну справу. Адже для цього не потрібно будувати печі, як це у хлібопекарнях. Або мати у наявності велику кількість продуктів – як це потрібно для ресторану. Почати можна з найпростішого – створення власного імені на ринку послуг приготування кави.

Беремо обладнання в оренду: потім купимо все нове

Іноді стартапи із створення кафе чи кав’ярні починають із вибору дорогого професійного обладнання. Однак це не завжди виправдано за ціною. Краще витратити гроші на зручні крісла та столики, зробити унікальним інтер’єр, купити оригінальний посуд, запропонувати інші привабливі для користувачів бонуси. А почати варто саме з простої і не клопітної за інвестиціями оренди обладнання для приготування кави. Придбати каву, обладнання для кав’ярні можна в інтернет-магазині zavari.ua, де у наявності є все, що необхідно для початку роботи. А саме – кавомашини, зернова якісна кава, аксесуари для кав’ярні. Також є можливість пройти навчання для здобуття навичок професійного баристи. За необхідності – отримати консультацію чи допомогу у експлуатації професійного обладнання.

Докладаємо до кавомашини навички і любов до клієнтів

Проте чи не найважливіше для початку – це взаємодія із клієнтами, спілкування з ними, створення кола відданих і постійних покупців. Навіть розуміння принципів заварювання якісної кави на напівпрофесійній чи професійній машині достатньо, щоб привабити нових клієнтів і почати розвиватись. Вже наступним кроком стане придбання хорошої, нової кавової машини.

На старті ж бізнесу треба багато працювати: без цього ніяк. І варто об’єднати навколо відданих людей, що зможуть підтримати у скрутну хвилину, а за потреби – допоможуть у обслуговуванні, здатні створювати нові пропозиції. Що не менше важливо – спілкуватись із покупцями, розширюючи коло тих, хто приходить до кав’ярні.

Купуємо тільки таку каву, яку полюбляють наші клієнти

Підібрати асортимент кави для конкретної кав’ярні – непросте завдання. Смак кави запам’ятовується, особливо тим, хто споживає її постійно. Тому треба ретельно підбирати такі найважливіші характеристики:

  • сорт кави;
  • смак зерен;
  • ароматність;
  • рівень насиченості кофеїном.

Підбираючи для американо чи ристрето крупність помелу, треба зважати на особливі запити користувача. І намагатись зварити каву із максимальною якістю та таку, яка завжди буде до вподоби користувачам.