Після настання воєнного часу питання про транспортування хворих стало більш актуальним. Наразі потрібно перевозити поранених пацієнтів не лише на території країни, а й за її межами. У цьому питанні важлива швидкість, адже чим швидше пацієнта буде доставлено до лікарні, тим більше шансів на його успішне лікування.

Важливо розуміти, що ворог проводить обстріл будь-яких транспортів, і швидка не стала винятком. Неодноразово вже були обстріляні бригади, які перевозили хворих. Тому, якщо вам потрібно транспортувати хворого на безпечну територію, яка знаходиться під контролем військових України, ви можете звернутися до спеціалізованої служби перевезення.

Компанія https://meddopomoga103.com здійснює перевезення хворих по Україні та Європі. Щоб скористатися послугою, потрібно звернутися до диспетчерської служби, набравши вказаний номер телефону. Фахівці дадуть відповіді на всі питання, що цікавлять, і зможуть вказати всі нюанси перевезення.

Підготовка до поїздки

Лежачі пацієнти неспроможні самостійно дістатися до потрібного місця, оскільки мають обмеження. Тому їхнє перевезення має здійснюватися кваліфікованими фахівцями, які проведуть огляд їхнього стану, та зможуть прийняти рішення про можливість поїздки. Лікар проводить повний огляд, визначає всі показники та оформляє документи. Не варто забувати про підготовку пацієнта:

  • Психологічна підготовка є важливою у цьому питанні. Розповідаються всі нюанси перевезення, що дозволяє уникнути переживань;
  • Перед поїздкою не варто годувати пацієнта або ж, можна дати невеликий сніданок, щоб не чинити навантаження на ШКТ;
  • Потрібно зібрати всі необхідні речі та документи;
  • Перед поїздкою необхідно провести всі гігієнічні процедури;
  • Вибирати для транспортування потрібно зручний одяг;

Докладніше про перевезення

Звертаючись до медичної служби таксі, можна не сумніватися в тому, що перевезення проводитиме досвідчена бригада. Сучасне обладнання та наявність усіх препаратів дозволять надати допомогу. Для комфортного перевезення враховуються усі нюанси. Потрібно знати, що в умовах воєнного часу перевезення хворих проводиться в залежності від ситуації, тому точно планувати поїздку не можна, тому що все може змінитися. Звертайтеся до перевіреного медичного перевезення, і тоді вам не доведеться турбуватися про перевезення пацієнта.