Облаштування власного комбікормового заводу – непроста задача. Адже для запуску виробництва необхідно ретельно спланувати покупку всього необхідного обладнання та знайти вироби перевірених брендів. Компанія Buschhoff відома на ринку сільгосп обладнань вже протягом багатьох років. Однією з галузей виробництва стало створення сучасних та потужних оснащень для виготовлення комбікорму.

Чому вигідно мати власний комбікормовий завод?

Мати власний комбікормовий завод – це завжди мати під рукою свіжий корм для свійських тварин та птиці. Ви можете контролювати кількість комбікорму, його склад, консистенцію тощо. Чим більше потужності, тим більший обсяг сировини може переробити власний комбікормовий завод. Тобто ви зможете не лише забезпечувати кормом власне господарство, але й налагодити продаж.

Серед основних переваг, які засвідчують вигоду від облаштування власного комбікормового заводу:

  • контроль якості та складу комбікорму – ви завжди будете знати, з чого виготовлено корм, зможете додавати корисні вітаміни;
  • більшість процесів повністю автоматизовані, а отже вам не потрібно буде наймати собі працівників для роботи на заводі;
  • економія вартості корму – ви будете отримувати комбікорм по фактичній собівартості, що набагато дешевше, ніж купляти його в інших продавців.

Переваги комбікормового заводу від компанії Buschhoff

Німецький бренд Buschhoff вже давно став технологічним лідером серед компаній, які виробляють техніку для оброблення зерна. Серед товарів, які пропонує виробник – потужні комбікормові заводи, які забезпечують детальне подрібнення будь-якої кількості сировини до потрібної консистенції, а також змішування та зберігання готової продукції в потрібних умовах.

На сайті https://siydobro.com/product/buschhoff/ ви знайдете усе необхідне обладнання, серед переваг якого:

  • міцність корпусу;
  • дистанційне керування основними процесами;
  • простота керування обладнанням;
  • можливість подрібнити усю необхідну для комбікорму сировину, в тому числі овес та ячмінь;
  • економія електроенергії.

Компанія Buschhoff – це німецька якість та інноваційний підхід до створення обладнання, необхідного для комбікормових заводів. Головне – визначитись з приблизними об’ємами та цілями виготовлення корму. Це дозволить безпомилково спроектувати територію, встановивши потрібне обладнання.