Громадянство Ізраїлю – мрія багатьох людей, але отримати його може далеко не кожен. Крім того, будь-яка процедура оформлення громадянства займає дуже багато часу. Але у березні 2022 року з’явилась унікальна можливість для громадян України, Росії та Білорусі. Уряд Ізраїлю значно спростив процедуру репатріації, тож вони можуть оформити усі документи всього за два дні. Це беспрецедентий випадок, тож якщо ви хочете поїхати до Ізраїлю варто скористатися цією можливістю.

Адвокатський офіс «Паткін і партнери» допоможуть пройти експрес-репатріацію (https://pz-law.co.il/grazhdanstvo-i-status-v-izraile/repatriatsiya-v-izrail/). З весни 2022 року юристи допомогли отримати громадянство за цією процедурою вже більш ніж 100 родин.

Отримати першу консультацію та звернутись за допомогою до досвідчених ізраїльських юристів ви можете на https://pz-law.co.il/.

Як можна залишитись в Ізраїлі для постійного проживання?

Отримати громадянство цієї країни досить важко, але можливо. На це мають шанси тільки люди з єврейськими коренями або їх близькі родичі. Це можна зробити через процедуру репатріації, СТУПРО, об'єднання з батьками, після 5 років проживання у країні та ін. Якщо у вас немає такої можливості є інші шляхи, що залишитись в Ізраїлі на ПМЖ.

Наприклад, ви можете отримати робочу візу. Але в цьому випадку роботодавець повинен довести МВД, що ви дуже корисний та незамінний фахівець. Не кожна компанія захоче це робити, але такий шанс є.

Щодо статусу біженця, за всю історію існування одиниці змогли отримати такий офіційний статус. Наразі уряд дозволяє громадянам України залишатись в Ізраїлі до закінчення війни, але це тимчасова міра. Досвідчені юристи можуть використовувати бюрократичні процедури, розтягуючи процес депортації на роки. У цей час людина може спокійно жити та працювати у країні.

Докладніше про варіанти проживання в Ізраїлі ви можете дізнатись тут.

Адвокатський офіс «Паткін та партнери» працюють з міграційним правом понад 10 років. Досвідчені юристи допоможуть отримати громадянство або право на проживання кожному клієнту. Навіть якщо у вас усі документи в порядку, варто звернутись до адвоката, щоб процедура репатріації, СТУПРО, об’єднання з батьками та інші пройшли максимально швидко та успішно.